Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Po sekcii nekrvácam

miskacharly
25. feb 2015

Minuly utorok som mala sekciu a od nedele rana nemam ani kvapku krvi.vobec nepotrebujem vlozku.je to v poriadku?pobolieva ma aj podbrusko,no neviem ci to je z tohoalebo to bude jazva. ...a ako dlho nemozem zdvihat tazke?mam rocneho syna este a sestricka v porodnici mi povedala,ze mozem pomaly ho zdvihat,podla toho sko sa citim.ked ho zdvihnem,tak pocitim taky tlak.nemoze sa mi rozthnut uz?

xevulax
25. feb 2015

Syna by som rozhodne este nedvihala. Ja som po laparke nemohla dvihat deti 2 mesiace (vydrzala som mesiac) a po cisarkom si nepamatam ako dlho som najstarsiu nedvihala mozno 2-3 tyzdne. Ale bola som v jednom kole 15 mesacna dcerka k tomu dve novorodeniatka a tak to aj dopdlo, ze sa mi jazva na maternici rozisla a viac deti mat nemozem (aj ked 3 stacia🙂) a co sa tyka krvacania, noze sa to este rozbehnut,ja som mala par dni bez krvacania a potom sa to zase rozbehlo. Ale pre svoj klud staci zavolat svojmu gYnekologovi a spytat sa

ukulela
25. feb 2015

kamoske po sekcii sa rana doma rozkrvacala - a to ani dieta nedvihala ... ty musis citit, co je v pohode a co je uz zle. takze radsej neriskuj ... sekcia je velky zasah, nemozes tyzden po chciet behat a dvihat 10 kilove dieta ...

prego81
25. feb 2015

@miskacharly
Ja som tiez nekrvacala dlho, pamatam ze som bola prekvapena ako kratko ale uz neviem kolko dni. Co si pamatam ovela lepsie je presne ten tlak a pocit ze sa rana roztrhne a aj som volala lekarovi a aj nasmu znamemu chirurgovi a obaja ma uistili ze je to ok. Znamy sa aj smial lebo som trvala na tom ze mam pocit ze sa rana otvara 🙂)) Je to velmi zvlastny pocit.
So zdvihanim nemam skusenost, bolo to prve dieta ale bolo mi doporucene chodit aj cez bolest, ale setrit sa. Podla mna ho dvihaj ale s mierou. A keby sa ti nieco nezdalo kontaktuj lekara 🙂
DUfam ze sa skoro zotavis!

sunnessie
25. feb 2015

Ja som po druhom cisarskom krvacala velmi malo, ale nemala som ani bolesti pri kojeni... nestahovala sa mi maternica a vsetka krv ostavala vnutri.... nepomahali injekcie a nakoniec ma museli vycistit

Tu začni písať odpoveď...

Odošli