Pobláznený cyklus po pôrode

elisa171
3. máj 2018

Zdravím maminky, prosim Vás do kolkych mesiacov po porode sa vam upravil cyklus..ja som 9 mesiacov po sekcii a stale mi to chodi ako sa tomu zachce..a to ani nekojim..raz to pride skor dalsi mesiac zase vynecha a takto dookola..bola som pred 5 mesiacmi na kontrole u lekara a vraj je vsetko. ( az na mensi cystu na vajenciku) OK. Dakujem vopred za kazdu reakci.

jeltica
3. máj 2018

U kazdej maminy to trva inu dobu, ak doktorka povedala, ze je vsetko ok tak sa nestrachuj 🙂

elzena2
3. máj 2018

15 mesiacov po

elisa171
autor
3. máj 2018

@elzena2 a tiez ti to chodilo tak hara-kiri..?

elzena2
3. máj 2018

@elisa171 po roku tri mesiace blbo, mala som aj ovulacne krvacanie, takze 3-krat krvacanie vramci 6 tyzdnov. To trvalo 3 mesiace a po tych 15tich uz pekne pravidelne.

pininka
3. máj 2018

Chodilo harakiri a aj dalej chodi. Doktorka mi davala hormony, ale nie dakujem.

elisa171
autor
3. máj 2018

@pininka a kedy si rodila ak sa mozem opytat ?

pininka
3. máj 2018

@elisa171 pred rokom, tretia sekcia, ale najviac sa mi to pokazilo po druhej sekcii, od mlada som nemala ptavidelny cyklus,ale po tom druhom porode to boli stavy, na porazenie. Meskali mi aj dva tyzdne a pocas toho casu moje telo akoby simulovalo tehu, bolo mi zle, boleli ma prsia,ozaj mi pomohla az antikoncepcia. Lenze tu som nechcela brat v kuse, po roku som prestala a opat som otehotnela. Urobili mi sterilizaciu, ale tak ta nema nic s cyklom, len zbytocne by som brala antiku. Takze mi to zasa chodi ako chce.