Pocity a zmeny pred pôrodom

dievca_z_hor
25. apr 2023

Ahojte,

Podelili by ste sa prosim o to, co sa u vas zmenilo/ako ste sa citili/ake ste mali priznaky par dni pred tym ako vam zacal porod? 🙂 Hlavne by ma zaujimali porody prveho babatka.

Budem sa tesit na odpovede!

luccija
25. apr 2023

@dievca_z_hor žiadne vôbec som necítila, že by to už malo byť.Rodila som o 2t skôr cítila som sa dobre iba mi odišla hlienova zátka.Niekto hnackuje, nechutí mu jesť, poslickovia..

sejbipi
25. apr 2023

Nijak, žiadne príznaky. Len som proste vedela, že to už bude. Nachystala som sa a o deň to prišlo

petronellla87
25. apr 2023

@dievca_z_hor fyzicky ziadne ale mala som taky vnutorny pocit ze "cez vikend to pride" 🙂

andrea_82
25. apr 2023

ja som prenášala, bola som už v nemocnici, vôbec žiadne príznaky ani pocity.

bolarazjedna
25. apr 2023

Žiadne pocity, žiadny posličkovia.... Jednoducho deň pred termínom v noci odtiekla plodová voda a o 10hod neskôr bol malý a svete.

cookie29
25. apr 2023

Tak ja som prenasala. Rodila som 41+5 takze prenasala celkom slusne. A nic zvlastne. Akurat mo teda v nedelu o 5 rano v hlbokom spanku praskla plodovka ...

miimss
25. apr 2023

@dievca_z_hor ja som porodila deň pred termínom. No už dva týždne predtým som bola otvorená na 2 cm. Veľmi často mi nepríjemné tvrdlo bruško, bola som veľmi unavená a posledné dni pred pôrodom som veľa spala 😅 a ešte som začala každý deň chodiť na veľkú, inak skoro celé tehu som mala zápchu.... Chodila som raz za asi 4-5 dni. Takže som predpokladala, že asi to čoskoro príde a tak aj bolo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre