Podstúpila niektorá z vás 4 a viac sekcii?

mrsava
12. sep 2018
erikavesela
12. sep 2018

Mam znamu, ktora mala 4 sekcie

sharff
16. sep 2018

@mrsava ja mám za sebou 6.tu sekciu. Pred dvoma týždňami.

mrsava
autor
18. sep 2018

@sharff Dobrý večer,a aký máte odstup medzi sekciami?A kde ste rodili?Mne lekárka už nechce povoliť 3 tehotenstvo,som z toho sklamaná.Ďakujem,že ste sa ozvali a mali ste nejaké problémy počas tehotenstva?Ďakujem.

sharff
18. sep 2018

@mrsava rodila som 5 krat v Prešove v starej nemocnici a 1 krat v Košiciach vo fakultnej. Odstup mám najmenší 2 roky a najväčší 5 rokov. Mne tiež už po druhej neodporúčali, ale pri tretej mi dali maternicu dokopy, keďže som povedala, že chcem ešte jedno. Ale ja som išla do každého tehotenstva po povolení od mojho lekára, operatéra. Vždy sa treba poradiť. Ja som nemala žiaden problém počas tehotenstva. Čo boli aj lekári v šoku.

mrsava
autor
19. sep 2018

@sharff Jeeej tak blahoželám,ste ma upokojili,ja som sa pýtala primára v SL tam aj budem mať druhú sekciu tak mi vravel,že môžem tretie,neviem prečo moja lekárka mi to neodporúča.Veľa šťastia a nech se všetci zdraví😀

sharff
20. sep 2018

@mrsava rado sa stalo. Oni stále strašia. Najlepšie vie posúdiť lekár ktorý robí sekciu, povie vam, v akom stave je maternica.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre