Pôrod dvojčiat

lenka22115
25. feb 2013

ahojte žienky chcem sa spýtať či ste tu také čo máte jednovaječné dvojčatká 🙂 ak hej v ktorom tt ste rodili?? a akým sposobom?? ak ste šli cisárskym ako ste to zvládali?? aj vy ste mali taký strach alebo som len ja taký strachopud? ☹

daliana
25. feb 2013

🙂 Ja mám dvojvaječné, ale spýtaj sa @ali_s 😉 má krásne jednovaječné kočky 🙂

ali_s
25. feb 2013

@daliana Dakujem Janka 🙂 , aj ty mas krasnych chlapcekov 🙂 , malych princov 😉

@lenka22115 Ahoj, tak urcite porod je rovnaky pri jedno aj dvojvajecnych, ale neboj, to zvladnes 🙂. Ja som rodila v 37.tt, ale uz v 36. tt som bola v nemocnici, lebo som sa zacala pomaly otvarat, takze som mala menej chodit a davali mi infuzie, nech este vydrzim. Rodila som cisarskym a strach som mala obrovsky a urcite by sa nas naslo viac, takze urcite nie si jedina 😉. Bola to moja prva navsteva nemocnice, co sa tyka lezania na izbe a samozrejme aj byt na sale, takze kludna som nebola, zaludok som mala az v krku a triasla som sa, ale neboj, tu trosku nepohodlia vo vysom tt vydrzis aj ten strach prekonas. Staci, ked budes mysliet na to, ze o chvilku budes mat dve krasne babatka, ktore budes lubit. Mne to pomahalo 😉 , uz som sa ich nevedela dockat, kedy ich konecne budem drzat v naruci 🙂. Den - dva po sekcii sice rez boli najviac, ale da sa to vydrzat. Kazdu maminu rozne, ja som citila brucho a rez dva mesiace, kamoska uz po tyzdni pobehovala 🙂 , takze tak 🙂. A po porode tak ci tak myslis najma na drobcov a tym padom sa az tak nesustredujes na brucho 🙂. Takze ziadny strach a nervozita 🙂 , zvladnes to neboj 😉 , drzim prsty a vela zdravicka prajem 🙂

daliana
26. feb 2013

@ali_s
@lenka22115 Ja sa pridám s tým rezom po sekcii, fakt je to individuálne, ja som ho necítila skoro vôbec, čo sa týka bolesti, skôr to bol pocit, ako čosi nepríjemné, čo neviem identifikovať, také zvláštne 🙂 pre mňa v poho 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre