Pôrod. Mám z neho obavy

cetera
18. máj 2009

Ahojte, neviem ci sa tu uz takato temicka nachadza ale chcela by som poprosit o nejake prispevky terajsie mamicky ale aj buduce mamicky...ako sa na to pripravujete alebo ake to vlastne je....ja ho mam sice az v septembri ale trocha sa obavam ci to nebude velmi bolestive alebo ci nenastanu nejake problemy...trocha sa toho bojim...miestami trocha viac...je to pre mna nieco nove....dakujem

zabkatt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lily1983
28. máj 2009

ahojte 🙂 ja som už tiež na tom trošku lepšie 😉 😉 nebojim sa až tak, ale samozrejme že to vo mne stale je..
rozdelila som si to tak, že dostanem kontrakcie, budem ich predychavat doma, a ked mi praskne voda, pojdem do nemocnice..
ked mi najprv praskne voda, pojdem do nemocnice hned a možno ma aj pošlu domov,ked nebudem dosť otvorena 😅 😅
ved snad to nejako zvladneme 😅 😅 už sa neviem dočkať ked potlačim kočik 😀 😀
držim všetkym palčeky 😉 😉
shporti...zavidim ti 😉

lydia22
29. máj 2009

ahojte,
lily1983 tak ani ja sa už neviem dočkať kedy pôjdem prvykrát s malym von s kočiarikom 😉
a tiež som zvedavá ako to u mna začne, či mi praskne voda,, lebo čo poznám veľa ženám ju museli prepichovať až v pôrodnici" alebo budem mať kontrakcie a na zaklade nich pôjdem do pôrodnice, no uvidíme len aby to dlho netrvalo 🙂
tak sa majte 😵

bershka
29. máj 2009

no baby, k nazvu temy...

ja ani neviem, kedy som malu vytlacila a ani kedy ma nastrihli, alebo zasili. porod je malina. bojte sa prveho stadia, to je krute.

beruska113
29. máj 2009

Baby ja sa tiez bojim, ale urcite to je normalne u kazdeho, len kazdy si to inak pripusta. Ja uz rodim aj v snoch, ale vzdy je to super rychlůi porod, takze ja si ho tak vysnivam a taky bude 🙂
Ako pisala bershka, kontrakcie budu podla mna tiez krute, porod bude uz vykupenim, ale stale myslim na jednu super myslienku od nasej cvicitelky na kurzoch: Treba prijat a vyuzit kazdu kontrakciu, lebo kazda je krocikom blizsie k nasmu babatku.
Ozaj a nezabudajme na to, aky stres a urcite aj bolest to musi byt aj pre nasich drobcekov. Ale ved si to spolu vynahradime. Tak si drzme oalce 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre