Pôrod po náhlej cievnej mozgovej príhode

lalia25
8. mar 2019

Prosím nájdem tu niekoho, kto prekonal náhlu cievnu mozgovú príhodu? Rada by som zistila, či bol možný prirodzený pôrod alebo bola nutná sekcia. Ďakujem

lubik87
8. mar 2019

@lalia25 podľa tvojho zdravotneho stavu usúdi lekár...takže sa spoliehaj na to čo ti doporuci....

bobricek1979
9. mar 2019

@lalia25 ale mala si tu cievnu pocas tehu?

mogaa
9. mar 2019

@lalia25 môj laický názor je že sekciou....pri pôrode je priveľký tlak, nebudú chcieť riskovať prasknutie ďaľšej cievky....

lalia25
autor
9. mar 2019

@bobricek1979 nie, už je tomu 6 rokov

lalia25
autor
9. mar 2019

@mogaa mne sa cieva upchala, nepraskla mi, neurológ mi povedal, že príde ďalšej by to nemuselo tak dobre dopadnúť ako pri prvej, ešte sa liečim na trombocytémiu (vysoké krvné doštičky), no som zvedavá ako sa vyjadrí pôrodník, asi tak za dva mesiace idem na konzultáciu

emamaj
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivushaaaa
25. jan 2020

@lalia25 Dobry den, síce Vám neviem poradit, ale chcela by som sa opytat tiež mi diagnostikovali trombocytemiu, podarilo sa Vám normalne otehotnieť? Pretože my už sme sa chceli začať snažiť, ale teraz musim čakať na ďalšiu kontrolu na hematologii a nemám dovtedy otehotnieť.

lalia25
autor
14. mar 2020

@ivushaaaa dobrý deň odpisujem neskoro, prepáčte, podarilo sa mi otehotnieť hneď. Bolo to plánované..a rodila som prirodzene

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre