Pôrod pri zošikmenej panve

weronka17
14. apr 2016

Ahojte....chcem sa spytat ci ste sa nahodou nestretli s niecim takym alebo o tom nepoculi, od detstva mam skratenu jednu nohu a tym padom mam aj zosikmenu panvu a chrbticu....ide hlavne o tu panvu....moze to byt problem pri prirodzenom porode? Nerada by som sla na cisarsky....za akekolvek prispevky krasne dakujem 🙂

mummy01
14. apr 2016

@weronka17 no mne zostala zosikmena panva po prvom porode(prirodzenom) ako nasledok porodu velkeho dietata. Druhe tehu skoncilo tiez prirodzenym porodom lebo lekari nevideli dovod na sekciu a tak som porodila este vecsie dieta prirodzene. Bolesti panvy a platnicky mam trvale,problem s dlhou chodzou ani dlho sediet ci stat nemozem bez bolesti. Takze velmi lutujem ze som pri druhom nemala odporucanie od neurologa a ortopeda na sekciu.

ektherese8
14. apr 2016

Ja som mala sekciu,mam to iste plus operacia bedra;mne povedal gynekolog ze by mi maly panvu mohol zlomit ja by som prirodzene v tvojom pripade nechcela plus bolesti isto vacsie ako zdrava zena

zonjushe
14. apr 2016

To sa musí vyjadrit ortopéd ci neurológ ale ja by som zvolila sekciu..

katarinkacat
23. máj 2023

@mummy01 ahoj nezlepšílo sa fi to ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre