Pôrod s jednou obličkou
8. okt 2012
Ahojte, chcem sa spýtať, či je tu niekto, kto má jednu obličku a má po pôrode...mám viac otázok, tak by som sa chcela porozprávať s niekým 😉
Ahojte, chcem sa spýtať, či je tu niekto, kto má jednu obličku a má po pôrode...mám viac otázok, tak by som sa chcela porozprávať s niekým 😉
Ja mam po dvoch pôrodoch a jednu ladvinu