Pôrod s jednou obličkou. Klasický verzus cisársky rez

ashard
20. jún 2016

Ahojte mamičky resp. budúce mamičky. Rada by som tu našla nejakú mamičku, ktorá má len jednu obličku a už má za sebou pôrod. Som v 7. mesiaci tehotenstva, ktoré je absolútne bezproblémové, oblička funguje na 100 %, no pri dnešenej návšteve lekára mi odporučil pôrod cisárskym rezom, aby sme sa vyhli akýmkoľvek problémom. Nie som s tým veľmi stotožnená, nakoľko som plne zdravá, v rodine sa nevyskytol ani jeden cisársky rez a pred otehotnením som sa aktívne venovala fitnessu, takze brušná stena je dost osvalená. Na druhej strane obličku mi vyberali v októbri, tj, v termíne pôrodu to bude presne rok od operácie, tak či nebude toto dôvod pre výber cisárskeho rezu. Budem vďačná za akýkoľvek komentár, radu, odporúčanie. 🙂 Túžila som priviesť na svet dieťatko prirodzenou cestou, tak by som bola rada ak by sa tu objavila mamička s podobným príbehom, ktorá odrodila bábätko prirodzene. Ešte raz ďakujem za skúsenosti 🙂

miriam11
21. jún 2016

V tvojom pripade by som sa riadila odbornymi radami lekara.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre