Postupne mi odchádza hlienová zátka. Porodím skôr?

nikola599
2. mar 2015

Ahoj baby potrebovala by som vase skusenosti som 36+2 tehotna a 4 dni mi odchadzala hlienova zatka mala som jej vela a postupne mi este odchadza uz menej ci aa mi blizi porod ake mate stym skusenosti ? , Dnes sa babo menej chybe ostatne dni sa chybalo viacej dakujem za vsetky radi 🙂

maminecka2
2. mar 2015

Ahoj, môže to trvať kľudne aj 2 týždne, nemusíš sa báť. Ale asi by si mala byť trošku viac v kľude, nebehať, neumývať okná, nech to neurýchliš, ešte by pár dní mohlo vydržať. Hýbať sa môže menej, samozrejme nie úplne bez pohybu. Držím palce.

suriacik
2. mar 2015

Mne zatka odchadzala tri tyzdne 🙂 som sa twsila ze porodim skor a nakoniec som este tyzden prenasala 🙂 ale drzim ti palce nech to mas rychlo za sebou 🙂

nastasyk
2. mar 2015

Mne odisla naraz a o 8 hodin bol maly na svete🙂 pri prvom mi neodisla vobec, tak tazko robit nejake zavery...

applede
2. mar 2015

@nikola599 jaa len ze,,,,,,BIG like 🙂 🙂 10mes babo a teraz druhe..obdivujem maminy ktore to zvladaju .....drzim palce..so vsetkym 😎 🙂 🙂

nikola599
autor
2. mar 2015

@maminecka2 no ja viem staci do 37 tyzdna ten mam v sobotu , len mi je to trocha divne lebo pri prvom mi odchadza pred porodom asi tyzden a to len jeden den tak mam s toho zmiesane pocity ci neporodim skorej

nikola599
autor
2. mar 2015

@suriacik dakujem dufam ze budem mat lebo sa citim ako balon nemozem skoro nic zavadza mi brucho 🙂

nikola599
autor
2. mar 2015

@applede dakujem to to bolo neplanovane ale tesime sa nan nie som zastancom potratov ked vidim moje srdiecko ako rastie tak mi bolo luto zabit to to zvladnut to zvladneme mame vsetko pre ne byvanie vybavicku veci aj peniaze nic im chybat nebude :D

applede
2. mar 2015

@nikola599 tak je vsetko este lepsie ak najlepsie 😎 narazala som skor ale o teba a vsetky maminy, vstavanie, kojenie , ved prve je este samo ako babo.... 🙂

nikola599
autor
2. mar 2015

@applede ved ja viem no bude to zaujimave ale mam doma divocha tak to budem mat pestre len porodu sa strasne bojim lebo viem co ma caka a neminie tie bolesti , teraz sa tiez nic moc nevyspim malej idu zubky uz ich ma 5 a tlaci sa 6 tak sa budu budit navzajom 🙂

maminecka2
2. mar 2015

Jej, tak to budeš mať pekne po sebe, to je milé. Netráp sa tým termínom, aj keby si rodila teraz miminečko už je v pohode vyvinuté, takže nevadí. Ešte si oddýchni a potom hurá do toho.

luc22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tina2213
5. dec 2022

@nikola599 ahoj kedy si nakoniec porodila? Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre