Predpôrodné poradne Antolská

mimimami3
4. dec 2018

Máte niekto aktuálne info - rozpis služieb v predpôrodných poradniach na Antolskej (mám na mysli tie, kam sa chodí od 36. tt)? Ako to tam funguje? treba prísť ráno na 8,00 či hocikedy v priebehu doobedia? Konkrétni lekári tam majú konkrétne časy, kedy sú tam alebo je to náhodné, kto z nich sa tam kedy "vyskytne"?

besnavila
4. dec 2018

Ahojky, ktorý doktor kedy pracuje nájdeš aj na ich internetovej stránke..robia síce od 08, ale doky môže doficat aj o 2 hodiny neskôr (ak ma napr. sekciu)...alebo zrovna keď si na rade odbehnúť rodit..čiže je na tebe či dôjdeš skoro a budeš medzi prvými..alebo po 10 hod a budeš 20. v poradí..priemerná čakacia doba 3-4 hod...obrn sa trpezlivosťou 🙂 možno iné mamičky majú lepšie skusenosti

evalin88
4. dec 2018

ak si nezazmluvnis lekara caka sa dlho. Lekari chodia medzi osmou, deviatou ale to uz je tam plna cakaren. Vacsinou ta poslu ešte na sono alebo ctg. Kde čakaš opäť. Ja som mala dohodnutu lekarku a vobec nelutujem ani euro.. bola super. MUDr. Dubčáková Miroslava, ambulancia myslim č. 25.

mimimami3
autor
5. dec 2018

@besnavila @evalin88 aha, vdaka za info... no to sa mam na co tesit... to aby som si so sebou zobrala youtube a sa tam podla neho aj strikovat naucim za tu dobu :-P

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre