Pri milovaní som príliš vlhká. Čo s tým?

pietra91
3. dec 2009

Ahojte mam taky problem aspon mna to trapi a to ze ked som s priatelom,lezime v postely a tak sa spolu ,,hrame´´ tak som vzdy strasne mokra. Aj ked ma prstuje tak normalne pocut take akokeby bublinkotanie alebo ako to nazvat a pri samotnom milovani ani nehovorim.Tak poradte co sa s tym da robit alebo cim to moze byt sposobene. Neviem aj vy ostatni to tak mate s tymi zvukmi? Mne je to trosku blbe teda priatelovi to nevadi mi vravel ale mne je celkom neprijemne ked pocujem pri milovani take divne zvuky. Mam 18 rokov a pozerala som si ake temy sa tu riesia a videla som aj par tem o sexe tak preto som sa rozhodla napisat sem na modrykonik lebo vidim ze na tomto fore sa da poradit ked ma niekto problem ale diskutovat o problemoch alebo veciach. Tak dakujem za kazdu odpoved lebo som sa snazila o tom docitat na nete ale na vela som neprisla.

markiza
3. dec 2009

pietra, bud rada, ze namas opacny problem 😉

macka01
3. dec 2009

pietra,ved to je uplne v pohode,ako by do teba asi vošiel na sucho?bud rada,mnohé riešia presný opak-nedostatočné zvlnutie.Jasne že mu to nevadí,prečo by malo?Je to tvoja normálna reakcia na vzrušenie 😀

mirka1308
3. dec 2009

pietra 😀
buď rada, že je to tak, ako má byť 😎
Časom oceníš, ešte si mladá 😵

petrahy
3. dec 2009

mm raz povedal že o tom v mladosti hovorila a prežívala to aj Madona 😀 takže sa tým netráp je to prirodzené a časom to može prestať a budeš len spomínať

lotris
3. dec 2009

Cim vlhsie tym lepsie. 😀 Vobec to nie je hlupe netrap sa tym. Uzivaj si to! chcela by som tento problem. 😵

mywiel
3. dec 2009

Si zena a priroda to tak zariadila, to akoby sa chlap hanbil, ze jeho ejakulat je teply alebo ze nema tu spravnu teplotu, to co riesis proste nie je ziadny problém, ale je to normalne, milovat sa neznamena, ze musi byt ticho nie..? 😅 🤐 😀

kikatko
3. dec 2009

bože, čo ja by som dala keby sa to znova vratilo..... 🙂

mywiel
3. dec 2009

Pietra pustite si hudbu a nebudes nic pocut... 😅

pietra91
autor
3. dec 2009

mywiel .. keby to islo 🙂 len my sa vacsinou milujeme v noci ked u neho spim lebo cez den vobec nie je kde tak len vecer alebo v noci ked spim u neho sa da a tam hudba nejde 🙂 preto mi aj tie zvuky vadia kvoli tomu ze je noc a je to tak pocut

leniciatko
4. dec 2009

a prečo sa zrovna tu neozve nejaký muž??? 😀

dominikakrokova
9. nov 2022

@pietra91 nič si z toho nerob aj ja mám 18 a je to normálne 😊nie je to žiadna hanba ani trapas nič …. Tak ako píšu ostatné mamičky buď rada že to tak máš 😃a ja to mám tak isto ako ty my sa na tom smejeme z priateľom 😅😅😀 Takže buď v klude ❤️‍🩹