Milujem ho, ale milovanie je bez vášne

vevecanika
28. feb 2015

Prosim pomozte mi.Mam super partnera,ktoreho neskutocne milujem ale pri milovani musime vzdy pouzit gel.je mi to luto lebo ked vidim nejaku eroticku scenu tak som hnet ... neviem co mam robit lebo potom ako dame gel je to skvele,ale citim,ze ho to trapi,ze ma hned tak nevzrusi a to sme spolu len 6 mesiacov.predtym som taky problem nemala.prosim pomozte mi velmi ma to trapi

vevecanika
autor
28. feb 2015

Prosim skuste mi pomoct lebo ho pomali stracam

miadi
1. mar 2015

tak pozeraj predtym eroticke scenu a nebudes potrebovat gel. Ty ho neskutocne milujes no myslis si ze koli takemuto niecomu sa s tebou rozide? Myslim ze zeny po prechode asi vsetky potrebuju gel a manzelstva sa koli tomu nerozpadnu.Ak ta miluje nie je co riesit ci s gelom ci bez..to by bol riadny sebec keby sa koli tomuto stebou rozisiel..tak ked ho to trapi nech sa viac snazi aby ste ten gel nepotrebovali...

iwesska
1. mar 2015

Fu, tak vztahy sa rozpadaju kvoli kadecomu, ale kvoli suchej sliznici a lubrikacnemu gelu ?!? 😅 To ked toto partnera trapi, tak potom by si s nim nemala viac stracat cas, lebo pri prvych vaznejsich problemoch v manzelstve ti zuteka. Si predstav, ze ja takmer zakazdym musim pouzit gel a sme spolu uz 10 rokov. To potom asi nie sme normalni, ci? 😀

6969eva
1. mar 2015

@vevecanika Sex je ( hlavne u žien) vecou hlavy. Možno je to práve tým, že ti na ňom tak veľmi záleží a veľmi sa snažíš a chceš, aby to bolo naj. Skús sa uvoľniť a možno to bude lepšie.

malabiba
1. apr 2015

vieš čo ťa vzrušuje? čo ťa rozpáli? povedz mu to....uvolni sa, skús si to užívať....maznajte sa, hrajte sa, skúšajte, prídete na to....ak ťa miluje, aj jemu sa to bude páčiť 🙂....máte celý život pred sebou a ak to nie je zdravotný problém, čo asi nie je, pôjde to.....nestresuj 🙂