Príprava na pôrod s pomôckou Aniball

janca029
20. jan 2015

Ahojte chcem sem napisat moju pozitivnu skusenot s Aniballom. Asi 3-4 tyzdne pred porodom som zacala poctivo cvicit a naozaj sa oplatilo. Porodila som velmi rychlo a bez natrhnutia alebo nutneho nastrihu hradze. O aniballe som sa dozvedela tu na fore. tu som ten aniball kupovala www.aniball-sk.sk . Neviem ako by to dopadlo keby som necvicila. Fakt baby doporucujem.

trgypadl
20. jan 2015

@janca029 ahoj.mozem sa opytat v kt.tyzdni si rodila,ci bol porod spontanny a bez zasahov??kolko malo baby.dakujem za info

sednaja
20. jan 2015

@janca029 Nemám nič proti pomôckam..........neviem ani čo to je...........a nechcem sa chváliť, ale ja som sa na pôrod nepripravovala nijako a to som došla do pôrodnice o 21.30 a o 22.20 bola malá na svete, bez natrhnutia, bez šitia ........ani vyšetrenia mi nestihli urobiť, ani lekár nestihol pôrod a na jedno zatlačenie bolo von bábo aj placenta ....... takže pomôcky sú fajn, ale gény nepotlačíš....... verím však tomu, že by si mala pôrod tak či tak dobrý, no s týmto aniballom bol snáď ešte lepší..... 😉

sabina1975
20. jan 2015

@janca029 rodila som 3 x a nemala som nastrih ani sitie porody rychle toto vsetko su len reklamne tahy tie prachy si viem predstavit aj lepsie vyuzit

zdena12345
21. jan 2015

mala som epino, nie anibal ale je to rovnake. tiez si velmi chvalim, von na prvy sup a keby som necvicila urcite by som bola dotrhana lebo som mala uzke porodne cesty. viem ako to bolo pri samotnom cviceni...kto cvicil pozna a sam citi ako sa cesty roztahuju.
@sednaja
@sabina1975 patria zrejme k tym stastnym zenam, no castejsie je to opacne.
ja tiez jednoznacne bez debaty odporucama tie peniaze tiez niesu az take strasne. kto chce tak usanuje a za tu bolest po potrhani to urcite stoji. kamoska co rodila chvilu predo mnou si nevedela tyzden sadnut a mesiac ju doma obskakovali. ja som tyzden po porode okopavala zahradku🙂

espana76
7. máj 2016

Predam aniball, povodna cena 48 €, ponukam ho za 30 € + 2 € postavne. Cvicila som s nim 4 krat, vzdy som pouzivala kondom, takze z hygienickych dovodov je uplne bezchybny, 100 % stav, navyse kto ma pochybnosti, da sa objednat nahradny balonik. Nakoniec som rodila sekciou, takze ucinok bohuzial neviem posudit. Ak ma nikto zaujem napiste mi do IP.

rozkosnica1
24. sep 2019

Kocky ja som rodila obe deti s anibalom + masaz hradze ( manzel bol veeelmi ochotny ) a parada. Moja sestra rodila tiez 2 deti, pri oboch sa natrhla a pri druhom sa natrhla okolo klitorisu, prasklo jej par ciev cize doktor sa zapotil kym ju dal dokopy. Ked sa svagor pytal doktora ci je to velmi zle ( bol pri porode ) tak mu povedal ze nech si predstavy bolest asi ako sitie zaluda,,,chudak az zbledol 😅

zuzzz
28. sep 2019

Ahojte, predam aniball po porode dcerky (bez nastrihu a poranenia, jednoznacne odporucam!), pouzivany na cvicenie vzdy len s kondomom. Osobny odber BA, pripadne sa da poslat postou. Cena 30 eur.

dorkazdvorka
18. mar 2020

@janca029 mozem sa ta spytat ake boli tvoje zaciatky s cvicenim? Ja som v 37tt, strasne som to chcela vyskusat ale balonik do seba neviem nijako vpratat (ani vyfuknuty-zlozeny, ani na 2x nafuktnuty podla navodu) a ked sa mi to aj podarilo vsunut, stale sa smykal von a sposoboval mi rezave pocity. Je treba si balonik cely cas pridrziavat aby ostal vnutri, alebo som nieco robila zle? A potom, tie rezave pocity, mala si to aj ty, alebo je to znakom, ze to nemam pouzivat? Som z toho trochu rozladena, myslela som si, ze sa naucim pracovat so svalmi panvoveho dna a skoncila som pri tom, ze si to neviem vlozit do posvy. 😔

lula313
18. mar 2020

@dorkazdvorka nájdi si skupinu cvicenie s aniballom, tam najdes kopec rad. Zaciatky sú tazke

mirit2016
17. júl 2020

@dorkazdvorka ja mam ten isty problem ..ani za boha ho neviem strcit dnu ako ste to riesili?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre