Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pripravili ste si dopredu pôrodopis?

fejka
30. nov 2012

Ahojte, chcem sa spýtať, či je lepšie si vopred pred prijatím do pôrodnice pripraviť doma pôrodopis - teda otázky ktoré sa pýtajú pri príjme. Mám na mysli aj otázky ako napr. choroby, operácie, hlavne choroby ktoré sa vyskytnú v rodine, u rodičov matky alebo otca atd... Má to význam, alebo tých otázok pri príjme do pôrodnice nie je zas až tak veľa a netreba sa tým vopred zaťažovať. Dik.

majuskacechova
30. nov 2012

ahoj. nemusis sa tym vopred zatazovat. mozno by si si mohla premysliet odpovede ale nejako specialne sa pripravovat nemus. nie je toho az tak vela. 😉 a priznam sa slovo porodopis pocujem prvy krat 🙂

lejlla
30. nov 2012

ja som tiez o tom nepocula...mna sa to pytali ked mi robili mmonitor na porodnej sale,ale nie je toho zas tak strasne vela.ja si myslim ze sa to pytaju kazdej az tam... 😉

sissy27
30. nov 2012

no teda neviem, rodila som už dávnejšie, ale nie sú to otázky typu "riskni milión" aby si potrebovala extra rozmýšľať nad odpoveďami... teda možno sa za tie roky niečo zmenilo, ale zas aj keby si nepoznala správne odpovede, tak čo, pošlú ťa domov a vrátiš sa až to budeš vedieť? 😎

zuzi0911
30. nov 2012

Nie netreba.opytaju sa na tvoje alergie ci niekto a ty nema zdravotny problem.nemusis si nic pripravovat.to je vsetko.

lienkan
1. dec 2012

Ak prides do pôrodnice s kontrakciami , nebudes uz ani rozmyslat ... ak tam prides skôr (ako ja ) ... to uz vôbec nebudes rozmyslat ... mala som nieco podobne prichystane ....bolo mi to na 2 veci ...ale otazky su bežne...plus nezabudni si matersku knizku a OP 🙂

zubrienka1
1. dec 2012

nie

Tu začni písať odpoveď...

Odošli