Prirodzený pôrod dvojičiek

ajush5
4. okt 2017

Ahojte maminky, chcela by som Vás poprosiť či by ste sa somnou podelili o skúsenosti z prirodzeného pôrodu dvojok. Ako je to s nastrihom? skutocne sa robi rutinne? Prveho som rodila bez nastrihu a bez akychkolvek poraneni mal taku standardnu vahu 3420g tak som odhodlana nastrih odmietnut len ci ma neodignoruju :( mate skusenosti s bondingom a dotepanim pupocnika? neviem si to realne predstavit minimalne pri prvom dietatku kedze vsade citam ze do 20 minut musi byt druhe vonku. Ako ste mali deturence otocene? Prveho som rodila v CR no druhe zvazujem aj nemocnicu v TN kedze maju velke skusenosti s porodnom oboch deticiek koncom panvovym, mate niektora skusenosti aj s takymto porodom? Necitili ste sa vycerpane pri druhom dietatku?
Budem moooc vdacna za akekolvek Vaše skusenosti. Ďakujeeem 🙂

ctrlalt
10. mar 2021

Ahojte baby prosím odporucte mi lekára-nemocnicu BA na porod dvojičiek 🙂
Dakujem

ninka123
10. mar 2021

@lenkuliak jeeej pôrod ako môj, dcéra akútnou sekciou 37min po synovi 😁.

lenkuliak
10. mar 2021

@ninka123 áno? 😀 a kde si rodila?

ninka123
11. mar 2021

@lenkuliak v Žiline, pred 11timi rokmi 😁

ruahine
4. jan 2022

Ahojte maminky, niektoré z vás (hoci dávnejšie), tu písali o peknej skúsenosti s prirodzeným pôrodom dvojičiek. Rada by som sa spýtala, v ktorých pôrodniciach ste rodili. Ďakujem 🙂.

ctrlalt
6. jan 2022

@ruahine
Ja som rodila prirodzene na Antolskej 21.9.2021
Odkial ste?

ruahine
7. jan 2022

@ctrlalt Z Bratislavy. Zvažovala som Antolskú, ale priznám sa, bojím sa. Rodila som tam v 2013 a nemám dobrú skúsenosť. Aj keď to bolo viac asi zhodou náhod a vychytením "príjemného" personálu. Vy ste bola spokojná? A gratulujem k bábätkám 😊.

ctrlalt
16. feb 2022

@ruahine predtým som rodila na Kramároch tam som mala horšiu skúsenosť ..
Čiže viac menej spokojná čo sa týka odbornosti personálu rodila som prirodzene čo sa týka nejakej “nadštandardnej” starostlivosti to je bieda asi všade
Opäť na porod dvojičiek by som išla na Antolsku;)

saiffffa
17. aug 2022

@ajush5 kde si rodila? Inak mam ten isty pribeh...1 porod krasny a druhe tehu mam dvojky a tiez si zelam vaginalne a v poriadku rodit....hadam sa podari

ajush5
autor
22. aug 2022

@saiffffa ja som rodila v Trenčíne. Budem držať palce, nech to dopadne čo najkrajšie ako len bude možné 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre