Prosím o rady na vyvolanie pôrodu

viki_izakova
15. aug 2020

Ahojte žienky potrebujem od vás radu. Som 35tt a mam mat predcasny porod vyvolany kvôli zdravotnym problémom s krvou. A moja dr. mi povedala ze najlepsie bude keby som si vyvolava porod sama ako keby mi tabletky davali alebo injekcie na vyvolanie pôrodu. Som druhorodička. Takže viem co sa robi na vyvolanie pôrodu a taktiež som si naštudovala na internete. Skúšala som teraz sex,chodenie po schodoch,horúci kúpeľ,, ricinovy recept,pohar červeného vína,masáž hradze, malinovy caj, alchemikovy caj, jedenie ananasu, koreniste jedla. A stale nic. Namaham sa príliš keďže mam 11 mesačné dieta a ktomu nemam cas ani na oddych. Preto sa vas žienky chcem opýtať a poprosiť vas o radu co mam robit alebo spraviť na predčasný pôrod? Za rady ďakujem.

karhu
15. aug 2020

cca 2 tyzdne dozadu mali vyvolavat porod kamaratke aj sestre (obe druhorodicky)..obe si dali kazda po 1,5-2 litroch alchemilky, sypany caj z lekarne..pili to popoludni, do rana boli deti tu..radila som im to, lebo kamoska tak po alchemilke rodila svoje dve dcery ....skus este tu alchemilku..ale aspon ten liter a pol, dva...

sapa20
15. aug 2020

Skús zázvor

viki_izakova
autor
16. aug 2020

@karhu nepomohlo..

karhu
16. aug 2020

@viki_izakova tvrdohlave babatko🙂 niekomu pomaha sex, spermie zmäkcuju krcok maternice..drzim palce

11_martina
17. aug 2020

Ja som v deň pred termínom išla na dlhú prechádzku aj keď som už nevládala ale že idem že možno sa to potom rozbehne a večer sex a ráno som porodila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre