Šiesty týždeň po pôrode stále krvácam. Je to normálne?

miskacharly
13. jan 2014

Čitala som, ze vacsinou ostatne prestanu krvacat uz par tyzdnov po porode.uz niekolko krat mi to prestalo hned po porode,ale zas som zacala.prosim o radu,ci mam ist ku gynekologicke,ci este pockat.dakujem

maruska123
13. jan 2014

áno je to normálne, 6 týždňov je len orientačné, každá žena je iná, ja som po oboch krvácala cca 9 týždňov

hviezdicka111
13. jan 2014

ja krvacam este tiez 🙂 je to normalne, nemusis sa bat 🙂

simonkazga
13. jan 2014

ja som krvácala komplet 6týždňov aj 2 dni bez prestávky ☹

lenculka55
13. jan 2014

ja som krvacala 8 tyždnov. Raz menej raz viac ale dokopy 8 tyždňov

beruska141
13. jan 2014

no moje drahe, ja som tri mesiace sa nepohla najskor bez vlozky, potom bez intimky. az po troch mesiacoch to prestalo 😖

zivika
13. jan 2014

Tiez som krvacala sest tyzdnov a dr. mi na kontrole po sestonedeli povedala, ze ak do tyzdna neprestanem krvacat, mam prist na kontrolny ultrazvuk, lebo vraj to moze znamenat, ze ma dobre nevycistili (rodila som sekciou)...nastastie som hned dalsi den prestala krvacat, no a po tyzdni dosla mrcha 😅 ved uvidis, co ti na to povie tvoja doktorka...

anetkaadamko
13. jan 2014

nie je to normálne, ja som bola 5 týždňov po...na čistení....

raona
13. jan 2014

je to normálne, ja som presne 6 celých týzdnov po oboch porodoch, potom mesačná pauza a potom mi normálne nabehol menzes.. nie nadarmo sa hovori šestonedelie - 6 nedelí.... 😉 ale ak by bolo dlhsie a trebars ze silne krvacanie, zasla by som na kontrolu...

ulu465
13. jan 2014

ja som tiez po oboch porodoch krvacala vzdy viac ako 6tyzdnov, aj u dr. som bola a na ultrazvuku vsetko OK

lulistek
13. jan 2014

jasne ja som krvacala tiez dlho, po sestonedeli ides aj tak lekarke, tak Ta prezrie, ale kazdy porod je iny, ak ta sili aj vnutri, tam sa to hoji pomalsie, takze nemas sa coho bat 🙂 je to OK

maminag
13. jan 2014

ja som tiež krvácala po prvom pôrode dlho, takmer dva mesiace bez prestávky......ale po šestonedelí ideš aj tak k lekárke, tak určite ťa prezrie...

yassica
17. jan 2014

ja som krvacala 6 tyzdnov a lekar mi povedal, ze to nie je normalne, spravil ultrazvuk a bola som na cisteni, pretoze zistil, ze tam ostalo nieco placenty... ☹

adelakk
4. feb 2014

ja som po prvom porode krvacala cca tyzden, teraz som tri tyzdne po druhom porode a stale dost silno krvacam. Dufam, ze to coskoro prestane. Tiez si myslim, ze sa treba poradit u lekara na prehliadke po sestonedeli.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre