Som po mimotelovom oplodnení a pôrod sa nerozbieha. Poradíte?

Bojim sa aby mi termin nevyratali zle a ja uz vlastne mozem prenasat 😞 Mate stym niektora skusenosti? Pre info uvadzam ze som bola na vklad 7.2.2013 a termin mi vyratali na 29.10.dakujem za kazdu odpoved.
zuzka1008
28. okt 2013
ak citis, že niečo nieje v poriadku, tak chod na kontrolny ultrazvuk. racsej 100x zbytočne, ako by si mala neskor lutovať...
saska97
28. okt 2013
Myslím že to máš dobre vypočítané...ja som mala poslednú MS 4.2. a termín som mala 10. 11, čiže podla mna ti to dobre vyrátali...ved oni to aj podla sona vidia ako ti sedí termín...a môžeš aj prenášať...ja som malého prenášala týždeň...
magica78
28. okt 2013
to ze si bola na IVF s tym moc nema spolocne . termin sa nevypocitava podla toho ale urcite ti dali dalsi termin ked si chodila na kontroly ako rastlo
adriana89
28. okt 2013
Termin sa nepocita kedy si mala ET ale kedy si mala posledne krami...nic sa neboj..aj kebyze par dni prenasas je to normalne...drzim palce...
jul11
28. okt 2013
aj ked si mala IVF,neznamena to,ze to bude na den presne.babatka vedia,kedy maju vyjst von,niekedy este par dni potrebuju a keby to trvalo dlho,daju vyvolavacku.ja som prenasla tyzden a v pohode.budes chodit na kontroly a keby nieco,zakrocia.stale je +- 2tyzdne je ok,ale vacsinou po tyzdni to riesia.drzim palce

Začni písať odpoveď...

Odošli