Som v 37. týždni a zle sa mi chodí

buchtickasima
13. mar 2015

Baby chcem sa spytat. Pri chodzi ma vzdy zacne pichat pod bruchom a v posve tak isto. Je to dost neprijemne. Som v 37tt je to normalne, alebo mi to naznacuje ze coskoro to pride. Cakam prve babetko tak sa trosku bojim

hikokk
13. mar 2015

Ja so to mala tiež a v 39 t. som porodila

buchtickasima
autor
13. mar 2015

Tak to moze znamenat ze mozno coskoro pojde von ?

hikokk
13. mar 2015

ano aj nemusí🙂

katarinamarkova
13. mar 2015

@buchtickasima pri prvom som takto porodila na druhy den 🙂 pri dalsom som takto behala este skoro 4tyzdne 🙂 :( 🙂

evitka83
13. mar 2015

@buchtickasima ja som takto "fungovala" asi poslednej 4 tyzdne. porodila som na chlp (den) presne v 40 tt 🙂

dablik82
13. mar 2015

@buchtickasima ja som mala taketo pichanie dva tyzdne pred porodom. Tyzden ma nechali v nemocnici a o dalsi tyzden som porodila. Viem ze mi kazdy den pichali nejake injekcie. Tym Vas samozrejme nechcem strasit. Len mam tiez tuto skusenost. Tak by som to asi konzultovala s lekarom. Radsej zbytocne nech mate srdiecko na pokoji. Drzim palce, nech je vsetko v najlepsom poriadku.

buchtickasima
autor
13. mar 2015

Dakujem vam pekne. No mne to trva par dni nie dlho no uvidim prekonzultujem to s lekarom

iniga77
16. mar 2015

Ja som pri prvom nevedela ani co su to bolesti ma len trochu pobolievali krize a ked mi odtiekla voda az vtedy som dostala poriadne bolesti a teraz cakame dievcatko som v tom istom tyzdny ako vy a mam presne to iste nevladzem,bolesti,pichanie v posve a spodok brucha niekedy aj vajecniky doktor povedal ze pojdem urcite skor rodit ze to sa aj panva roztahuje a tak pripravuje sa to vsetko,bolesti mam uz par dni takze najradsej by som uz aj ja mala po ale neostava nam nic ine iba pockat na nasich drobcov 😉

buchtickasima
autor
17. mar 2015

Veru mate pravdu 🙂 na dobre sa vzdy caka 🙂 drzim vam palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre