Som v 39 týždni a začínam sa otvárať

matta1
10. dec 2012

Dnes 39tt a uz na doktorou jeden palec otvorena myslite maminky bude to skvor alebo az toho30.12 ako vy ste sa skoro otvarali dakujem za radu

ochechula4
12. dec 2012

PRAJEM PEKNÝ DEŇ....
VÁŽENÉ MAMINY, najmä však budúce maminy, ktoré máte termín 7.1.2013 PROSÍM SPOZORNITE 🙂

Televízia Joj pripravuje veľmi pekný formát o mamičkách, tehotenstve, jednoducho o radostiach a starostiach mamičiek a ich bábätiek. Mám pre Vás jednu zaujímavú ponuku. Ak si to čítate práve Vy.., áno kľudne aj Vy 🙂)), ktorá spadáte do termínu pôrodu +- 7.1.2013 prosím Vás nebojte sa ma 🙂 a napíšte mi mail na kepazova@joj.sk a ja už Vám o peknom projekte a o tom, o čo ide poviem viac 🙂.. Som redaktorka TV JOJ, moje meno je Alexandra Kepazová a na tomto projekte budem spolupracovať. Nejde o žiadne negatívne záležitosti a podvody, práve naopak konečne niečo pekné, milé spojené s poradenstvom, na ktorom bude spolupracovať veľa významných lekárov a pod. Veľmi pekne Vás všetky, ktoré táto prosba zaujala alebo viete o nejakej kamarátke s týmto termínom, veľmi pekne Vás prosím, čo najskôr mi do vyššie uvedenej pošty (kepazova@joj.sk) napíšte do predmetu len SUPERMAMA a kľudne mi zatiaľ stačí ak priložíte len emailový kontakt. Ak s tým nemáte problém mobil samozrejme poteší - pretože tak sa veci vysvetľujú ľahšie a šetrí sa aj čas 🙂. Pekný deň prajem. Alexandra Kepazová.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre