Som v nemocnici a mám len skrátený krčok

akona33
6. sep 2014

Baby od včera od 9 v noci som vnemocke cítila som bolesti radsej som isla,a ja sa dozviem ze nie som otvorena ,mam len skratene hrdlo o 1,5,2cm takze asi sa dobre dlho nic nebude diat,ja som tak nervozna na seba az mi je doplacu,bez nejakých rečí si tady ležím ako kačena nevím nič či mi vyvolaju porod nic,asi tadybudem len tak lezat!

milagrosss20
10. sep 2014

@tova jaaaj fuuuuu dakujem za vysvetlenie...cize sa to robi pri vedomi...ja som myslela ze uspia uplne...no uvidime ako sa to cele vyvinie...ci placenta pojde hore ako ma alebo bude dole...este vraj do 20 tt sa to moze posunut...tak uvidime...

tova
10. sep 2014

@milagrosss20 placentu som mala aj ja nizko, a krvacanie v prvom trimestri, ako deti (dvojicky) rastli tak isli hore. Sekcia sa robi v narkoze ked je akutna , nieco je zle s klasickym porodom a nutne potrebuju dieta vybrat, vopred dohodnuta sa robi epiduralom. Po celkovej sa horsie zotavuje, je bolest hlavy, niekedy zle od zaludka.

milagrosss20
10. sep 2014

@tova no mne sa vobec placenta neposuva nahor..vzdy je nizko polozena...este do 20 tt sa moze vytiahnut a dr povedal ze to riesit zatial nebude...uvidime co bude....mne celkovo je na nic...strasne ma krize bolia...nohy ma bolia...a pri prvom tehu som toto nemala ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre