Špic prsta

9. jan 2024

Ahojte prosím Vás stihnem sekciu podľa Vás? Tento štvrtok mi ju majú robiť. Dneska som bola na vysetreni a lekár mi povedal že krčok 1,5cm a na špic prsta som otvorená. Kontrakcie na ctg neboli vôbec výrazne a viem že je to individuálne u každej ale bola by som rada aj za vaše názory ďakujem vám moc. Pekný večer

domka222
9. jan 2024

Na špičku prsta som bola otvorená snáď 6 týždňov ak nie aj viac

veronikaszabova
9. jan 2024

Sekcia naplanovana na 3.4 - tyzden pred tym som bola uz otvorena na 2cm. 🙂

tianna
9. jan 2024

Na špičku prsta som bola otvorená od 26. týždňa, rodila som v termíne, vyvolávackou.. 😆 držím palce 🍀🙂

autor
9. jan 2024

Ďakujem aj vám naliehala hlavička ? Lebo aj to mám v správe napísané ale nic mi k tomu dr nepovedal zabudla som sa úplne spýtať

poslednepogo
9. jan 2024

Aj ja som bola na špičku prsta asi 3 mesiace. A na 3 prsty posledný mesiac a musela mi pôrod vyvolávať

anavixy
9. jan 2024

Ked mate planovanu sekciu, tak sekciu budete mat aj keby sa porod rozbehol sam. Len treba vcas vyrazit do porodnice, nech sa to pekne stiha. Takze sekciu stihate, len mozno nie vo stvrtok 🙂 ale teda len na zaklade palpacneho nalezu sa to neda vylucit, mozete kludne vydrzat aj do buduceho tyzdna, vsetko zavisi od cinnosti maternice 🍀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre