Stolica po pôrode

vralen
3. apr 2013

Neviete mi poradit co robit, ked nemozem ist na stolicu. Su to strasne bolesti, ako pri porode. Rodila som pred dvomi tyzdnami a stale mam problem. Nebola som nastrihnuta, ani sita, ani klistir som nemala a napriek tomu mam teraz problem ist na wc. V nemocnici mi dali tabletku a islo to normalne bez bolesti, ale uz doma je to ako keby porod.

ivkake
3. apr 2013

skus glycerinové čipky mne toto pomohlo

aadulik2110
3. apr 2013

@vralen skús tie čapíky, aj ja som mala problém.... mesiac po pôrode to na wc vyzeralo ako keby som rodila... až potom mi ktosi poradil tie čapíky a bolo po probléme

aristka
3. apr 2013

glycerínové čípky

arieska
3. apr 2013

ja som si v nemocnici pýtala čípky, ale nakoniec som to vyriešila jabĺčko ráno na lačno a pomohlo 🙂. rodila som sekciou

stankot
3. apr 2013

ja som sest tyzdnov po porode a ist na wc je katastrofa akoby islo sklo vonku 😢

katieg85
3. apr 2013

@vralen mne prvy cipok nepomohol tak som si musela dat druhy a tiez mi islo tazko.po kvapkach gutalax to bolo velka ulava 🙂

linda20111
3. apr 2013

@vralen ahoj,, ja som mala tiez bolesti este v porodnici a trochu aj doma, no islo to pomalicky nepotrebovala som cipky ani tabletky, ale islo mi to lepsie v polohe po stojacky, len s mierne pokrcenymi nohami :D je to taka cudna rada, no naozaj mi to strasne pomohlo🙂)))

katkabac
3. apr 2013

ja som tiez uzivala glicerinove cipky.Pomohli mi.Neviem ci kojis tak potom pozor na prehanadla aby to nahodou neslo aj pre babo s mlieckom.A hlavne pit vodu a papat vlakninu....aj to dost pomaha.drzim prsteky aby problemi cim skor pominuli....

0604katka
3. apr 2013

Ahoj.ja som si kupila v lekarni sirup lactekon nieje na rychle vytlacenie,ale uz uvolnuje v crevach.je vynikajuci

patrisha2801
4. apr 2013

dievcata u mna pomohlo prehanadlo guttalax .... ale aj lactecon je velmi dobry 🙂)) vela stastia, fuuu, uz teraz mi je tazko ked si na to spomeniem, ale nemas sa coho obavat ... ked si nebola ani nastrihnuta ani sita 😉

miselkat
4. apr 2013

mne pomohol pohar teplej vody rano nalacno, ziadna mrkva a ryza

irresistible
4. apr 2013

ja som po druhom porode tiez mala mierny problem dlhsie, ked sa vyriesi akutny problem (asi tie cipky, co spominaju vyssie), dlhodobo pomaha tepla voda na lacno a kazdy den jem susene jablka - vlaknina, a vobec, zvyseny prijem tekutin. po prvom porode som vobec nemala problem, ale tipujem, ze je to inym obdobim a stravou - po prvom som kazde rano pila liter bielej kavy ;) drzim palce, je to neprijemny problem...

hostacka
6. apr 2013

Ahoj vralen, ja som 17 dni po porode a tiez mam ten isty problem. Mne pomaha slivkovy kompot a hlavne stava z neho. ale stale sa to jest neda, takze ked si ho uz nemam chut dat, tak si to tiez na wc odtrpim...

naomi50
9. mar 2017

Ahojte poradte mi uz dlhší čas krvacam po stolici. Nieje to az take strašné neprijemne. Najprv som si myslela ze ma zle zasili po pôrode, a ze mi praska jazva. Ale bo samovysetreni som si nevsimla žeby mi praskala jazva. Poradte mi co to moze byt. A ci sa to da liecit doma alebo radsej ist k vseobecnemu lekarovi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre