Styk 3 mesiace po pôrode a bolesti v podbrušku

sheena95
30. jún 2015

Ahoj baby som tu nova chcem sa spytat som po porode tri mesiace mala som nechraneny styk s monzelom asi cez plodne dni , mam bolesti podbrusku ako keby som mala dostat menzes picha ma lavom a pravom vajecniku mam tam tlaky , prsia mam naliate tvrde , su horuce a vyteka snich po stlaceni biela tekutina aj voda . Mlieko uz nemam kojila som 3 tyzdne a potom som ho stratila mlieko , teraz tomu nerozumiem , test som si nerobila to by bolo skoro co si myslite stalo sa vam to ??????,

sheena95
autor
30. jún 2015

Robila som si test čiarka v limite slabá

lulistek
30. jún 2015

@sheena95 ja tam druhu ciarku nevidim

maria117
1. júl 2015

@sheena95 skus test urobit rano,pripadne pockaj este par dni... trpezlivost.... falosne pozitivny tehu test moze znamenat nejaku vaznu chorobu, pri tejto predstave urcite radsej dalsie babo i ked asi hned neplanovane,no ma to i svoje vyhody...drz sa

danna85
1. júl 2015

@sheena95 https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/myslite-ze-mozem-byt-tehotna/ Mohla si prispiet tu, vhodnejsia tema ako v sekcii "po porode". Ja tam druhu ciarku nevidim. Nemozu to byt este stale len rozhadzane hormony (myslim pichanie a prsia)? Skus z ranneho mocu o par dni...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre