Tampóny po pôrode

klh013
9. jan 2014

Ahojte maminy, chcem sa opýtať akú dlhú dobu po pôrode ste začali nosiť počas menzesu tampóny.
Dakujem za odpovede 🙂

katy1979
9. jan 2014

Ja az po par mesiacoch. By som ich nestacila vymienat prve mesiace.

tajka1986
9. jan 2014

Po 6tyzdnoch. Dostala som totiz taky silny menzes, ze vlozky by to neuhrali ani nahodou 🙂

miminaaa
9. jan 2014

Ja tiež používam tampóny, ale po pôrode som začala až po pár mesiacoch, keď sa všetko poriadne zahojilo. 😉

klh013
autor
10. jan 2014

@tajka1986 však práve preto sa pýtam,lebo aj ja som dostala a taký silný že nestíham vymieňať 😀 som 3 mesiace po pôrode tak to už hádam nič nespraví 🙂

klincek
10. jan 2014

@klh013 ja uz vôbec. ak sa na tampony este necitis, kup si porodnicke vlozky-aj ked pohodlne to nie je, ale ucel splnia🙂. no ak mas taku silnu MS od porodu, bolo by dobre to riesit s lekarom, samo to asi neprejde. ja som mala podobny problem a trvalo to skoro dva roky...vyriesilo sa to az telieskom.

klh013
autor
10. jan 2014

@klincek no praveže nemam,ja som mala normalne šestonedelie, trvalo 4 týždne a nemama som ani také silné krvacala som možno 2 tyzdne a ostatne 2 už len potroškách, a od konca šestonedelia som u menzes mala a normalny ani nie silný tak akurát, to teraz som dostala taký silný včera až

klh013
autor
10. jan 2014

@klincek a telieskom? to počujem prvý krát, to čo je ?

klincek
10. jan 2014

@klh013 vnutromaternicove teliesko myslim-je to primarne antikoncepcia a preto ho aj mam, ale jedlo prijemny vedlajsi ucinok je, ze zmiernuje, resp. uplne zastavuje MS🙂
tak pripadne este par mesiacov pockaj, ale ak sa krvacanie nezmierni, treba to riesit. ak by to trvalo dlho, moze to viest k nedostatku zeleza.

klh013
autor
10. jan 2014

aaaha hej už viem čo to je 🙂
aa no ved teda počkám ako to bude a pôjdem doktorovi potom 🙂
a dakujem za rady 😉

stardust
10. jan 2014

po porode som zistila, ze menstruacny pohar je este lepsi ako tampony...odporucam vyskusat 😉

mia885
11. jan 2014

Hned v prvu menstruaciu po sestonedeli, ked uz som bola ok, a aj doktor ma vysetril a povedal te je vsetko v poriadku. Tampony su lepsie 🙂 ak budes ok, neboj sa ich pouzivat znova 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre