Tažkosti po sekcii

mirkaninis
2. feb 2013

Mám neter po sekcii 10 dní a rana sa jej zapálila a vyteká jej z nej krv s hnisom,bola s tým v nemocnici dali jej antibiotika do žily ale zatiaľ sa to nelepší,prikladáme ešte repíkové obklady ak máte niekto podobnú skúsenosť prosím o radu Ďakujem

marcelatje
2. feb 2013

@mirkaninis mne rana trochu na dvoch miestach mokvala a sem tam aj tá krv s hnisom odtiaľ šla, na 100% sa to zlepšilo až po skončení šestonedelia. Dávala som si na to len repík 🙂 veľa vetrať a nenamáhať 😉

melesmeles
2. feb 2013

ja som nastastie takyto problem po sekcii nemala. repik je dobry, skuste aj dobovu koru http://www.pilulka24.sk/fytopharma-caj-dubova-k... ma stahujuce ucinky. prajem skre uzdravenie!!! 🙂

tatramatka
2. feb 2013

@mirkaninis nechtiac som stlacila "paci sa mi to", ale teraz k problemu-tazko je takto radit, neviem co jej robili v nemocnici, ale v prvom rade, ak je to skarede malo by sa to chir.vycistit, ak je tam diera mozno je potrebne tam dat napr. aj jeden steh, ak robili z toho ster a je to pozitivne nasadit atb-ak to vsetko je v poriadku a rana si nevyzaduje odborne osetrenie, tak na doma je vhodne si to osetrovat napr.: repik.obklady-to je to najdostupnejsie, betadin, vyplachy fyziolog.roztokom, bioptron a samozrejme nechat ranu dychat, nedrazdit oblecenim a pri sprchovani umyvat iba cistou vodou.

zuzana2000
2. feb 2013

mne sa to tiež stalo po druhom cisárskom, rana mi hnisala, mokvala.....asi na 7 deň mi to na novo otvárali a šili....potom sa mi to už krásne zrástlo...potierala som si to betadinom...a veľa veľa na vzduchu vetrala.

19913001
20. dec 2014

ja som tiez po druhom cisárskom ,a tiez mi rana viteka cistila som ju s betaadinom chodila som na previazi a este stale sa mi to nezlepsilo teraz chodim ku svojemu gynekologovi a predpisal mi taky spej aj tabletki robim si previazi tri krat denne ale nevidim zlepsenie uz som dva tizdne po sekcii a stale mi to tecie uz neviem co mam robit mavam aj bolesti je to hrozne ak viete o niecom co mi moze pomoct skor aby sa mi to zahojilo prosim vas o radu vopred vam dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre