Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ťažkosti s močením po cisárskom reze. Poradíte?

erikaolahova
6. aug 2014

Ahojte babenky.Som treti tyzden po planovanej sekcii.Ked som sa vratila po siestich dnoch z nemocnice domov,zacala som mat problemy s mocenim.Ani neviem,ako to mam napisat-neboli ma to,ale ked idem na wc na malu potrebu,urobim ju normalne,ale potom ten pocit,ako keby som mala zapaleny mocovy mechur,alebo co A pocitujem aj mierne svrbenie.Chcem sa vas spytat,ci mate stym niektora skusenosti.Nepamatam si,ako som sa citils po prvej sekcii,kedze to bolo pred piatimi rokmi,ale takyto "stav"by som si urcite zapamatala...Chcela som ist aj k doktotovi,ale neviem ci to mam urobit teraz,alebo pockat na kontrolu po sestonedeli.

nicolle21
6. aug 2014

ahoj, ja som taketo nieco po sekcii nemala, bola som aj zacievkovana, bala som sa aj zapalu, lebo predtym som mavala castejsie, ale vsetko bolo uplne v pohode.. ja by som to natvojom mieste urcite riesila, ono ak je to zapal mocovych ciest (vyzera to tak) a neriesi sa to, tak sa to bude len zhorsovat.. minimalne si nasad urologicky caj, teda, ak sa moze popri kojeni, neviem 😒

seahorse27
6. aug 2014

Ak ta cievkovali, mozes mat kludne zapal mocovych ciest. Mna cievkovali po vaginalnom porode a tiez som na 5. den, ked uz som mala ist domov z porodnice zacala pocitovat to, co ty. Ani Urinal nepomohol. Tak som zavolala gyndosovi, povedala som mu, o co ide, napisal mi recept na ATB - bola to len 1 tabletka. Zabralo to neuveritelne rychlo. Uz vecer som nic necitila 🙂

ivetlo
6. aug 2014

Ahoj. Mám po dvoch sekciách a nič také som nepociťovala čo popisuješ. Obe kočky čo písali predo mnou majú podľa mňa asi pravdu. Skús to riešiť s lekárom. Radčej skôr ako neskôr. Potrebuješ energiu na dve deti 🙂 .

kusje
6. aug 2014

ahoj, aj ja som po dvoch sekciach, ale podobne ako ine baby, ani ja som nemala takyto problem, takze odporucam aj ja kontaktovat svojho gynekologa, kym nie je horsie... vsetko dobre 🙂

darina1952
7. aug 2014

@erikaolahova Ahoj, s najväčšou pravdepodobnosťou máš zápal močového mechúra, ktorý vznikol vplyvom zacievkovania... odporúčam ranný moč odniesť obvodnej lekárke nech ho dá vyšetriť do labáku a popísať jej bolesti čo máš aby správne nasadila liečbu a neodkladaj to, aby si netrpela. Neboj, antibiotiká môžu bezpečne brať aj dojčiace matky 😉

neimed
7. aug 2014

a ak nechces brat ATB (lebo tiez si myslim ze mas zapaleny mocovy mechur), skus nejake caje, bud urologicky, alebo praslickovy.. myslim, ze na dojcenie, teda mliečko, by to nemalo mat vplyv.. radsej sa ale porad s lekarom a urcite ho navstiv.. z mocu ti to hned zistia..

lucifera
7. aug 2014

mňa po každom CS-boli dva, pri močení bolelo ,,vnútri,, cítila som neznesitelnú bolesť a to kvôli tomu CS a zavedenej cievke....vždy som pila urologický čaj a prešlo mi to. 🙂
Tažko povedať, ako sa ty cítiš...ale ak máš svrbenie, tak to máš pravdepodobne aj mykózu, obmedz sladké a kúp si canesten, ja som nedávno kúpila aj canesten combi s tou jednou vagin.tbaletkou. a ak to je neznesitelné choď pre čípky ku gyn.

monca1982
7. aug 2014

Ja som mala podobný stav. Išla som s tým ku gynekolóvi, lebo som sa bála, že mám mykózu. Ale výsledky boli ok a nepríjemný pocit pri čúraní časom prestal sám od seba.

evadolna3
30. sep 2014

asi by som to riesila s doktorom.. ja som mala problem po porode a to s unikom mocu. hrozne som sa hanbila :( lekar s tym nic nerobil.. iba cakal.. a cakal.. tak som zemnila lekara.. ten hned konal. nasadil mi Incovenal Comfort a teda sa to ovela zlepsilo.. dufam ze sa toho zbavim uplne.. lebo je to velmi neprijemne..

simca663
30. okt 2014
Používateľ simca663 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od simca663.

aj ja uzivam Incovenal Comfort.. a som velmi spokojna 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli