• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu po IVF. Bol presný?

16. decembra 2008 
ajojte..zaujimalo by ma,kedy ste mali určeny termin po IVF a ako vam to vyslo..ci ste rodili presne na termin..alebo ako?
7. dec 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vraj sa odpocitava 14 dni od toho..no ale aj tak..chcela by som vediet ako to vlastne je..mne sedi tt s velkostou...tak mi to povedal doky...a ani sme neodcitavali tych 14 dni..
7. dec 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nikto nic nevie? :confused:
8. dec 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Termin podla punkcie, ak sa este dobre pamatam :slight_smile: a nevyslo to presne. Prisli cca 8 a 13 dni skor, uz nemali ten maz, takze prisli akurat.
9. dec 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
termín sa určuje odo dňa oplodnenia, nie odo dňa transferu (moja gynekologička si to nedala vysvetliť) + 2 tt = 40 tt. Peťo sa narodil 40+3, takže trochu meškal :wink:
9. dec 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jarka..a jankajs dakujem..ale nechapem ako moze velkost babetka sediet s tyzdnom,ke mi to pocita od poslednej menstruacie... :grinning:
10. dec 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja som mala termín vypočítaný tiež od poslednej ms a malý sa narodil presne na termín :slight_smile:
10. dec 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
beke to vazne)?pytal sa na svet sam?
a teraz mas babo tiez cez umele? :dizzy_face:
10. dec 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka
ano pýtal sa na svet sám, mala som spontánny pôrod nič som nedostala žiadne infúzky a teraz druhé čakám po KET mala som ešte 7 mrazáčikov a ostali mi ešte traja snehuliaci ale na ďalšie sa už nechystám :slight_smile:
10. dec 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
aj mne sa zvisilo 6 snehuliacikov..a chystam sa potom este na ket..ale dam si uz ľ babetka..teraz som tu moznost nemala..mala som silne ohss.. :frowning2: ale velmi som tuzila po dvojkach :wink:
10. dec 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne vždy vkladali 2 embryá a chytilo sa len jedno...pri prvom by som aj ja brala dvojky ale teraz pri Ket-e som sa bála ale uchytilo sa len jedno :wink:
11. dec 2008 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dicinka,....vidim ze tehotenstvo ti uspesne pokracuje...gratulujem,....co sa tyka toho terminu, tak podla menstruacie ho mam zajtra, ale nejako to u mna na porod nevyzera.....je to urcite individualne a tewrmin je aj tak len orientacny......takze sa nechaj prekvapit, tak ako ja,...uz som taka nedockava.... :slight_smile:
11. dec 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
arturinka..drzim ti palceky,...a nech maly vyjde co najskor vonku...aby si sa pri porode velmi netrapila... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krasny zazitok ti prajem..uz si tu dlho nebola...
12. dec 2008 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rodila este niektora po ivf?
16. dec 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok