Vidieť nástrih hrádze po zahojení?

menox
5. feb 2016

Ahojte babenky. Mala by som na Vás jednu otázočku, ktoré ste už rodili. Vidieť nástrih hrádze po zahojení, myslím nejakú čiaru alebo niečo podobné? Ďakujem 🙂

elian
5. feb 2016

Áno vidieť jazvu ....... mňa nastrihávali pri oboch v jednom mieste, tak mám len jednu jazvu

jana_eyre
5. feb 2016

je to klasicka jazva.. prvy krat ma roztrhlo a zositie bolo problematicke - to je vidiet.. druhy krat ma nastrihli, mala som par stehov a to vidiet nie je.. /mozno ale aj kvoli tomu, ze tam mam ten prvy skaredo zasity "natrh"/

althejka
5. feb 2016

je vidiet klasicku jazvu. 🙂

stary_ujco
6. feb 2016

Vidieť, ale chlapovi to nemá ako vadiť. Ak je všetko na mieste, vonia ako má, tak nejaký centimeter trošku inej farby nerieši. A filmy pre dospelých pravdepodobne netocis...
Proste buď v kľude.

horana
6. feb 2016

Zalezi aj ako dobre je to odvedene, niekedy to citit dlhsie ako jazvu - zmenu struktury tkaniva ze si aj sama zena nahmata, inokedy sa zahoji skor a vidno len miernu zmenu farby. Kamoske to spravili vraj dobre, teda ze na kontrole po sestonedeli jej gynek. hovorila ze no krasne to mate ze super prevedene, skoro nevidno...ale napriem tomu este asi 5 rokov kamoska bezchybne predpovedala pocasie, vzdy ked sa malo otocit, tak jej cukalo cely den vlavo od stredu medzi nohami 😖 😝 .

mariankas
6. feb 2016

Trikrát na tom istom mieste: po prvom raze to nebolo vidieť ani cítiť vôbec, druhý raz už trochu áno, tretí krát boli problémy s hojením - opuch, zdurenie, jazva je hrubšia, no nebolí, ani nie sú žiadne problémy po zahojení.

miricka77
6. feb 2016

Mne po dvoch porodoch ani nevidieť.Teraz som sa naschvál pozrela a kebyze neviem kde som bola nastrihnuta,tak ani nenájdem.fakt je že každému sa hojí inak a záleží aj od sitia.

sashulla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivana6685
6. feb 2016

v prvom rade musíš vedieť že na Slovensku sa praktizuje vo väčšine prípadov tzv nastrihnutie "do boku" a nie nastrihnutie samotnej hrádze

miriam11
6. feb 2016

Ano, mne jazvu vidieť, je hrubsia a citim ju vzdy, aj tie vo vnutri pri každej menstruacii.

candii
6. feb 2016

Ja som nasla odvahu pozriet sa na to az po 600nedeli 😂😂 a malicko ju vidno ale citim ju sem-tam

madames
11. apr 2019

nastrih je hrozny prezitok z doby kamennej vdaka tomu ze vsetky zeny na SVK nutia rodit po leziacky. rozmyslam kedy sa mentalita zmeni, lebo dovtedy budu zeny odchadzat radsej do zahranicia. je to smutne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre