Výber popôrodného pásu

lentilka1617
11. máj 2017

Ahojte. V júny ma čaká prvý pôrod a ja zvažujem ķúpu popôrodného pásu. Potrebovala by som poradiť, podľa čoho mám vybrať veľkosť a ktorý je dobrý.

5petusik55
11. máj 2017

Ahoj. Ja osobne som si kupovala stahovaci pas na suchy zips. Cize velkost univerzalna a stiahnes si ako ty potrebujes. Bola som spokojna 🙂

sadika
12. máj 2017

@5petusik55 pomohlo to na brusko?a aky konkretne si mala a co stal? Uvazujem ze si aj ja zaobstaram.

evitka83
12. máj 2017

@lentilka1617 pojdes do lekarne so zdravotnickymi potrebami a vypytas si poporodny pas 🙂 netreba kvoli tomu maturovat...treba si odmerat obvod pasa a podla toho ti daju velkost. Osobne by som si nekupovala uz na suchy zips, ked som si nieco obliekla, bolo to vidiet na obrysoch. Mne sa viac osvedcili natahovacie elasticke. Nosim to doteraz niekedy kvoli krizom , ked robim nieco narocnejsie 🙂

5petusik55
12. máj 2017

@sadika kupovala som ho na internete, len si uz nepamatam stranku. Stal cca 10€, cize pomerne lacny oproti ostatnym pasom. Jasne pomohlo mi to.
Nosila som to vsak len doma, cize som neriesila ci to vidno alebo nie 🙂 pre tento som sa rozhodla z toho dovodu, ze ani ja som nevedela aku velkost mam vziat. Totiz v jednom obchode mi vraveli, ze to podla obvodu pasa pred tehotenstvom 😀

lentilka1617
autor
12. máj 2017

No aj ja som sa tak dočítala, ze je potrebný obvod pása pred tehotenstvom. Preto sa pýtam.

evitka83
12. máj 2017

@lentilka1617 to som si aj ja myslela a kupila som si podla toho S. Ked som si to natiahla, zachvilu ma napinalo na vracanie. Tak mi to stiahlo brucho. Zavisi aj kolko si pribrala. Ja som pribrala 20 kil, takze to S mi skratka nesadlo. Skus si dat korzet o 2 cisla mensi, ze ako sa bude citit 😅
Vyonosila som vsetky 3 velkosti, kazdy stal tusim 10 EUR

lentilka1617
autor
12. máj 2017

@evitka83
Tak ja som nepribrala ešte ani 10kg. Nosila som xs/s, takže teoreticky by to s mohlo sadnúť. Do júna snáď nenaberiem 10kg 😯

petrofka
12. máj 2017

Nikdy som to nenosila. Vsetko sa scvrklo naspat same.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre