Začína sa mi pôrod?

walkyra88
27. apr 2017

Baby som v 36tt ale vraj mala vyzera o 2tt vačsia termin mam v knizke 31.5.2017 no od včera mam hnačky tlak na močenie take stahujuce pobolievanie ako pred menstruaciou citala som ze to može byť už porod ??mate skusenost z takým začiatkom pôrodu?

sasa1310
27. apr 2017

ano určite začína

cicuska9999
27. apr 2017

urcite by som sla do nemocnice...

cerez
27. apr 2017

pekne choď do nemocnice, dajú ťa na pásy, prezrú ťa a budeš vedieť na čom si
radšej ísť x krát do nemocnice zbytočne, ako neskôr počúvať reči typu..."kde ste doteraz boli"...
Ja som mala bolesti ako pred ms, boleli ma kríže a bolesť mi vystreľovala do stehien, často som chodila na záchod a postupne zo mňa vytekala plodová voda

walkyra88
autor
27. apr 2017

Uz som bola vraj falosne kontrakcie poslickovia a vraj som este ok tak ma poslali naspat ..

zuzujojo
24. máj 2017

No ja mam termin zajtra 25.5. A citim sa lepsie ako tyzden do zadu pred tyzdnom som mala tiez poslickov skoro kazdy den a od 22.5. Sa citim ok tak som zvedava kedy sa malinka vybere von

vandica
24. máj 2017

@zuzujojo ahoj, ja mám termín 26.5. Pozerám, že si z Puchova, rodiť budeš v TN ci v PB? Ja inak tiež sa cítim úplne super. Lepšie ako na začiatku. Akurát dnes som bola na poradni a otvorená som neni ani na 1cm. Nerada by som prenášala, lebo malý má už teraz aj cez 4kg.

seblicek
24. máj 2017

Jasná vec ja som mala také isté príznaky. Termín nikdy nie je presný, ktorý máš v knižke 🙂 Utekaj do nemocnice čím skôr tým lepšie. A držím prsty a prajem úspešný pôrod!

zuzujojo
25. máj 2017

@vandica ahoj no dnes termin a nic sa nedeje idem rodit do povazskej len aby to uz prislo lebo moc sa mi nechce cakat na vivolanie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre