Začína sa pôrod?

15. máj 2023

mali sme s manželom pohlavný styk manzel sa do mňa spravil a začínajú mi silné bolesti v pod brušku myslíte že sa to rozbieha ??🤷 Som v 39+3tt

mary888999
15. máj 2023

Sex v tomto štadiu urychľuje porod.. čiže ano, môže byť. Mne to začínalo ale viac bolesťami v križoch ako v podbrušku...

jaskolka
15. máj 2023

Áno, môžeš už začínať rodiť. Mohol to spustiť aj styk, ale rovnako nemusel. To už je vlastne jedno. Si už na konci gravidity, takže na tvojom mieste by som sa už chystala do pôrodnice.

54tinka54
15. máj 2023

Áno, ja som takto pociťovala kontrakcie (začalo to hodinu po sexe 😁). Začni si merať intervaly medzi tými bolesťami… držím palce 🙂

romikk22
15. máj 2023

Áno aj nám tak , mali sme styk a hneď behom 5 minút sa začali kontrakcie 🙂 pomohlo nám to inak by ma čakala za 5 dní vtedy vyvolávackq

autor
15. máj 2023

@jaskolka
@romikk22
@mary888999
@54tinka54
Juuuj no som zvedavá jeden pôrod už mám za sebou ale ten bol vyvolavani tak som zvedavá či to dnes príde samo a ako tie bolesti dosiahnu prach bolesti ,lebo pri prvom dieťati som si myslela že to nedám ale terás viem do čoho idem ale mám aj radosť už nech to je zamňu a dieťatko mám už von pri sebe , ale aj strach s kontrakci 🙏 ❤️

jaskolka
15. máj 2023

Tak druhý pôrod môže byť celkom iný. Ja som mala prvý pomerne ťažký, napokon sa syn narodil pomocou vakuumextraktora a druhy bol úplná "malina", dcérka prišla na svet bez problémov, rýchlo a takmer bez bolesti.

mary888999
15. máj 2023

❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre