Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zajtra nastupujem do nemocnice a som chorá. Vadí to?

mauzi
21. okt 2012

Dnes sa mi pustila nádcha a už neviem čo robiť...som po termínová, takže mi dajú asi vyvolávačku a bojím sa, žeby som nemohla kojiť alebo byť v blízkosti svojho bába....poraďte prosím ako sa rýchlo zbavím nádchy

katren
21. okt 2012

nadcha ti kojenie nijako neobmedzuje.....ked mas strach, kup si cestou do nemocky rusku na usta a vzdy pri drobcovi si ju daj 😉

traktor
21. okt 2012

nasad si vitaminy v podobe cerstveho ovocia, cajickuj..ostatok ti uz ak bude treba nasadia v nemocke..neboj, kojit budes môct a aj byt pri svojom dietatku..budes mat rusku na ustach, budes dodrziavat cistotu ruk a bude to ok..neboj, zvladnes to

ingeborgnicol
21. okt 2012

Ahoj,dobre je si nasadit homeopatika volaju sa coryzalia.mne iba toto a vela vitaminov a ccka, nic ine nezabera. Este tak zazvorovy caj, ale nie silny,lebo je pikantny.

svetlusska
21. okt 2012

ahoj nebouj urcite budes moct kojit, ja som bola tiez chora ale tak maly mal uz par mesiacov ale dala som si plienku alebo rusko a bolo v pohodke...🙂

katka1981
21. okt 2012

Ja som isla rodit v zlom stave, nadcha, kasel (este 2 mesiace po porode som vykasliavala zelene hlieny, boli uz negativne nastastie), mala som hepres, teplotu, zvyseny tlak, podozrenie na zapal obliciek a zaseknuty nerv v chrbte, nemohla som sa nadychnut. Mala som rusko kym mi herpes nezmizol a mala odo mna neochorela, nastastie odo mna doteraz nic nechytila, nech jej to vydrzi. A tiez som mala ist povodne na rizikove, ale nakoniec ma dali rodit.

olifcek
21. okt 2012

budes moct byt s malou i dojcit, len sa nenechaj odradit. i ja som kludne mohla, len ked cosi bolo, dala som rusko, stale si umyvala poriadne ruky a bolo to ok ;) a to bola Olivka predcasniatko.. v nemocke vyhlaseny stav chripky, nik nemohol na navstevy, ale, kedze bola zima a rachlo im kurenie, tak som itak prechladla v studenej, nekurenej izbe... vtedy neslo kurenie skoro v celej nemocke... esteze bola OLiv v inkubatore, a sestricky tam dali este elektricky ohrievac, aby nepustili zimu do inkubatora, az by sla Olivka na chvilu z neho von ;)

vieruna
21. okt 2012

Neboj. Ja som isla do porodky na peniciline,zle sa mi dychalo, kaslala som jak tuberak. Asi je to nahoda, ale ked sa deti narodili, tak vsetky tieto priznaky odisli a co sa tyka dojcenia, nik sa nepozastavoval nad tym,ze beriem penicilin a ze som este den pred tym mala teplotu. Drzim palce 😉

lyenka
21. okt 2012

moje deturence nikdy odo mna ziadnu chorobu nechytili kym som ich kojila, ked si chora v mliecku sa ti automaticky tvoria protilatky 😉 rusku ti bude treba skor kvoli ostatnym deturencom

Tu začni písať odpoveď...

Odošli