Žravosť pred pôrodom

jerrz
13. okt 2017

Ahojte baby. Aj vám tak chutí doslova žrat posledne týždne , dni pred porodom? Ja by som žrala sladke od rana do vecera ☹ A to som sa tešila ako dobre som to dala s váhou. A nakoniec posledný mesiac priberiem 5 kg.

nicol_ka55
13. okt 2017

Z toho si nic nerob. Ja mam kamaratku, ktora sa cele tehotenstvo tak pekne drzala aby moc nepribrala a tiez potom ten posledny mesiac to nevydrzala a tak sa rozjedla, ze pribral za ten mesiac strasne vela. Ale vies v konecnom dosledku ti to teraz moze byt jedno, ked sa babo narodi tak sa ti bude lahsie davat postava doporiadku 🙂

daren1
13. okt 2017

U mňa to bolo na dievčatko samé sladké.o pôrode to odznelo

jerrz
autor
13. okt 2017

No ja som sladké nemusela doteraz. Skor mi bralo slane a kyslé. Ale čo sa teraz deje....každý den čokolada.

mrkvicka060
13. okt 2017

@jerrz ja som to mala pri synovi. Cele tehu nic, sladke mi nechutilo. A posledne tyzdne katastrofa. Furt som jedla, keksy, kolace, somarinky... pribrala som vacsinu poslednych cca 6-7 tyzdnov pred porodom

nana1710
13. okt 2017

Asi ti chýbajú živiny všetko ide pre babo skúsila by som viac jesť "normálne jedlo" nie sladké to nedáš nič babu ani sebe. Ale je to ťažké to viem

jerrz
autor
13. okt 2017

@nana1710 toto može byt. Lebo aj s normalnym jedlom som sa vždy obmedzovala , male porcie ale to preto že ma nafukovalo neskutočne. Ale skusim jest viac a možno naozaj ta chut na sladké taká nebude.

lapersefona
13. okt 2017

Skús si robiť Smoothie ovocné. Obsahuje to veľa cukru a živín. Moje obľúbené je banán, pomaranč a mango, skvelú chuť to urobí. A urobím si za 0,5l a nemám chuť už na sladké.

jerrz
autor
13. okt 2017

Dakujem baby. Skusim viac toho normalneho jedla a aj to smoothie.

matilda1990
13. okt 2017

@jerrz ano, az doteraz som neverila kolko toho jedna žena môže zožrať 😀nikdy nemam dosť. Jedno cez druhe, aj ked sa normalne nahem, neda mi nedotlacit to sladkým

jany149
13. okt 2017

@lapersefona čítam rady, som na tón podobne, sladké chutí moc, tak vyskúšam...

andisko
13. okt 2017

@jerrz ja som to mala pri dcere, pri synovi nie (nehovorim, ze od tohto to zavisi). tiez nie som extremne na sladke a pri dcere stale. ale som citala pocas druheho tehotenstva, ze ked mamina je sladke, tak dieta bude kludne :D mam sice iba malu vzorku, ale moja to potvrdzuje. pri synovi som sa uplne zdravo stravovala, ten je sisina jak vysita, mala motorova mys. a pri dcere som ficala na sladkom, ta je protipol, pohodickaaa, nozky vylozene, uz len zuvacka za uchom jej chyba 🙂 drzim palce, uz ten mesiac to nejako dobojujes, neboj 🙂

krokodil13
13. okt 2017

mne chutilo pri synoch jest sladke cely cas a pri dcerke mi prvy trimester az tak nie ale potom uz som vhupla do mojho normalu. Mne totiz chuti sladke cely zivot 😀. neviem ako to mas ty.. sem-tam si urcite nieco daj, ale nerob to stale, nech si fit pri porode a aj potom. MOzno by pomohlo keby si si volala spolocnost s ktorou by si len tak kecala, a chodila na prechadzky. Odporucam ti prejst aj vsetky kulturne podujatia v okoli, lebo po narodeni babatka si tak skoro zas nevybehnes z domu sama 😀. drzim palce nech porod dobre dopadne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre