Aké máte skúsenosti s kyretážou?

edi1234
20. jún 2019

Ahojte boli ste niekto na kyretaž? Ak áno ake s tým máte skúsenosti?

bagre
20. jún 2019

niekoľkokrát... uspia, spravia čo treba a hotovo. Zle mi po narkóze nebolo, bolesti primerané, bolesť v duši tak či tak...

zizzinka
20. jún 2019

Uspali ma tak na 15 minut...za tu dobu urobili co mali... Z narkozy mi zle nebolo...ja som mala silne akoby menstruacne bolesti..ale to ja mavam vzdy pri kramoch, ovulacii a podobne... Urobila sa mi potom zrazenina, to bolelo kym nevyslo von...a zmierovanie sa s tym, co stalo..no pre mna to bolo obdobie, kedy sme si s manzelom dozicili, co sme chceli... Aby sme sa s tejto traumy zrehabilitovali...
Robili mi to v mojej vlastnej nocnej koseli...nemala som mat pod tym nohavicky, na ciste nohavicky som si mala nalepit cistu vlozku a dat pod vankus na postel, ktora mi bola pridelena... Ked ma doniesli na izbu sestricka mi tie nohavicky obliekla, preklopili ma na izbovu postel, prikryli a spala som dokedy som chcela 🙂 mne este pichali injekciu po zakroku lebo mam rh- a sla som domov...o 10:00 ma brali a presne o 12:00 som zatvarala dvere a sla domov ..prisiel po mna manzel s autom (to kazali mat odvoz autom)

mondolina
20. jún 2019

Bola som v narkoze asi 15 min., keď ma priniesli na izbu, som bola hore a už som nezaspala, nebolo mi zle, mierne krvácanie, bez bolesti, po 2 hod.od zákroku som išla domov.

veonika303
20. jún 2019

Tiež som bola na kyrete dva týždne dozadu urobili predoperacne vyšetrenie a na zákroku si v celkovej anesteze trva to nejakých 10-15 minút ja,som sa zobudila na izbe,podvečer už prišli pre mňa domov

didi35
20. jún 2019

Zo 4x. Je to v pohode, o 15 min si na izbe.

som_ponorka
21. jún 2019

Ja som tiež bola na kyret, skoro pred rokom. Ráno na prijme na vyšetril Dr, potom som šla na izbu, chvíľu som čakala, potom mi zaviedli kanylu do ruky, tesne pred mi dali niečo od bolesti a nejaký oblbovak a na sale ma uspali. Zobudila som sa už potom na izbe, bolesti ani nevoľnosti žiadne. V ten deň m ešte pustili domov a potom som mala chvíľu špinenie. MS mi ale nechodila dosť dlho, až na vyvolavacku, ale ja som mala vždy problém s cyklom. Len teda psychicky to nebolo bohviečo asi ešte tri mesiace, potom som opäť otehotnela (po tej vyvolavacku) a za tri týždne mam termín 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre