Aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Považskej Bystrici a v Trenčíne?

arabes
9. jan 2014

Som z PB a neviem sa rozhodnut tak by som bola velmi rada keby mi napisete svoje skusenosti a nazor na tieto porodnice,dakujem 🙂

drobcek26l
9. jan 2014

Ja som rodila v PB a nemôžem im vytknúť ani najmenšiu chybičku. Boli milý, priateľský, nápomocný vždy keď som niečo potrebovala. Neviem či chceš vedieť niečo konkrétne. Ja sem pôjdem rodiť aj druhý krát ak sa zadarí.

petrula21
9. jan 2014

Ja si zase neviem vynachváliť Trenčín...výborný doktor ma odrodil, všetci boli ohladuplný, ale hlavne vraveli čo mám robiť a čo robiť naopak nemám...varili tiež fajn a na izbe sme boli len dve tak sme sa aj vyspali 🙂

marianisima
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenka1108
9. jan 2014

v povazskej nikdy viac!!!!!!!

ingmiriama
9. jan 2014

Považská Bystrica tam radšej nie

januliku
10. jan 2014

Samotný pôrod v PB bol ok, doktorky a doktori sú milí, ústretoví. Sestričky na novorodeneckom úplná katastrofa. Ďalšie by som kľudne odrodila v PB, ale ležať by som tam už nechcela. Švagriná je z TN, rodila tam v decembri a úplný horor. Po siedmych dňoch prenášania nastúpila na príjem a oni ju dali na izbu napriek tomu, že mala kontrakcie, neurobili ani monitor ani nič, nech čaká, že doktor príde a doktora nebolo 2 hodiny. Sestričky urgovala 100x a zakaždým ju odbili, nech čaká. Až keď jej praskla voda, doletel doktor a rovno rodila, skoro nestihla ani na kozu vyliezť. Asi záleží, kde ako natrafíš.

zevdavamama
12. jan 2014

Ahojte dievčatá, ak máte skúsenosť s pôrodom v Považskej, prosím zahlasujte: http://tehotenstvo.rodinka.sk/sprievodca-porodn...

simanjelicek
12. jan 2014

Ja mam tiež hrozne skusenosti, sestričky na porodnickom uplne super, krasny pristup ochota,ale s lekarmi to bola hruza začala mi odtekat voda ale nedokazala som sa otvorit, nechali ma 48 hodin v bolestiach až na priamy rozkaz primara mi urobili sekciu, i ked nechceli s tvrdenim že to pojde,nešlo to, maly mal opuch mozočku, bol priškrteny pupečnou šnurou a to len vdaka mladej doktorke ktora si chcela asi niečo dokazat, a kvoli tomu že politika v PB nemocnici je ,že sekciu robia len v krajnom pripade, ešte štastie,že moj drobček sa z toho dostal bez poškodenia mozočku, inak by som ich žalovala, takže ja rozhodne neodporučam!!!! ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre