AKý je Mudr. Martin Rozemberg z Antolskej?

vienna99
16. jan 2008

Ahojte. Rada by som poznala názory všetkých, ktoré ste rodili u Mudr. Rozemberga alebo s ním máte nejaké skúsenosti. A zároveň sa chcem spýtať, či nevedie aj bežnú gyn. ambulanciu, teda okrem tehotenskej.
Ďakujem vopred za všetky postrehy 🙂

vienna99
autor
17. jan 2008

Nikto? 😕
Ja som niečo už našla na iných stránkach, zatiaľ len samé pozitívne veci. Budem však vďačná aj za ďalšie názory.

macrela
17. jan 2008

Ahoj Vienna!
Ja osobne rozhodne POZITIVNE... 😉 vyborny a hlavne ludsky pristup, profesionalita...ale urcite najdes viac v teme Antolska (ci tam si uz hladala?)... 😉 ...nie som jedina, ktora ma takyto nazor... 😎

vienna99
autor
17. jan 2008

Aha, ďakujem macrela. Študovala som trochu aj Antolskú, len je tam veľmi veľa strán, tak snáď na niečo natrafím...

certica
17. jan 2008

ahoj vienna, ak si zadas do vyhladavania meno, nieco by ti to mohlo vyplut. neviem, kolko je momentalne v antolskej stran, ale prvych 30 kludne vynechaj 😉
no a konkretne k tvojej otazke: mooooze byt 😀 . nic zle ma zatial nenapada...
rodil moje prve a teraz sa chystam pre zmenu rodit ja moje druhe, samozrejme u neho 😎

vesi
17. jan 2008

ja tiež len pozitívne 🙂 robil mi prvý cisársky a bol ma na JIS - ke pozrieť asi 4 krát. čo zrejme nemusel, lebo to nerobia všetci lekári 🙂

vienna99
autor
18. jan 2008

Vďaka baby 🙂

lusil2005
27. jan 2008

u mna dalsie + prenho 😉

elisorka1
26. feb 2009

Ahoj Vienna, v zasade som bola spokojna, aj ked niektore veci neriesil uplne na rovinu a aj ked som mala mat cisarsky, rozhodol sa pre 2 vyvolavacky, pricom po prvej sa nic nedialo a pri zavadzani bol dost nervozny a druhu som dostala poobede, pricom od vecera do skoreho rana som mala kontrakcie a az potom sa rozhodol pre cisarsky, ked videl, ze porod nepokracuje. Co ma dost prekvapilo... predporodna aj poporodna staroslivost bola uz super, len samotny porod sa nestretol s mojou predstavou ...

tanitta
27. feb 2009

Ahojky...velmi dobry lekar...citlivy...prijemny.. strarostlivost vyborna... ale samotny porod sme zvladli s komplikaciami.....rodila som klasicky... nie som lekarka ale podla mna mala to byt sekcia...takze priklanam sa k nazoru Elisorky...alebo na druhej strane keby som mala ineho lekara mohlo to dopadnut este horsie 😔 ... alebo aj lepsie(sla by som hned sekciou)...rodila som 12h...bez kontrakcii... babetko nezostupovalo do porodnych ciest...

danu
11. júl 2009

sisa1979 • 6. júl 2009 o 15:14
Ma prosim niekto skúsenosti s porodnikom MUDr. Rozembergom? Aké? Dakujem

alexandrah • 19tt • 6. júl 2009 o 21:37
ahoj, ja nemam, ale prave dnes som po telefone riesila s kamoskou, aka nemocnica a aky lekar, a ja chcem ist na antlosku, a ze jej lekar povedal, ze ked, odporuca jedine rozemberga, aj odborne, aj ludsky, ty ides k nemu? ja som dost namotana, este mam sice cas, ale tiez zbieram informacie ... aj som citala na nete, ze vraj je vynikajuci, tak ak ides k nemu, mas fakt stastie ...

fialka76 • 2d • Dnes o 19:36
ahojte
Bola som na Antolskej,pred 2týždňami som tam rodila.A stretla som sa 3krát s týmto lekárom.Sympatický,vysmiaty,žiadne problémy.Počula som o ňom hovoriť len v dobrom. Nerodila som u neho,mala som zaplatenú MUDr.Marekovú.Chodila som k nej už počas tehotenstva.Aj tá bola perfektná.A musím povedať,že ani jeden lekár tam nebol nechutný...,všetci chodili vysmiaty a snažili sa nám pomôcť.

lilinka76 • 2d • Dnes o 21:00
Ja z Antolskej odporúčam MUDr. Zuzanu Nižňanskú. Výborná odborníčka aj ľudský prístup.

sarianah • 1d • Dnes o 21:19
Ahojte..ja som mala zazmluvneneho MUDr. Rozemberga a keby som isla rodit zase tak k nemu.Je starostlivy, mily, ochotny, prijemny ale hlavne je to skutocny odbornik..prisiel ma odrodit v sobotu ked bol zrovna doma a nemal sluzbu, volala som mu rano, on zistil v akom som stadiu od lekarky ktora mala prave sluzbu a podla toho prisiel do nemocnice.Ako sme cakali na samotny porod ja napojena na stole na monitor, malemu po nejakej chvili zacali klesat srdcove odozvy, MUDr. Rozemberg hned povedal ze je nieco s pupocnikom a babetko sa musi rychlo narodit, tak musi spravit cisarsky rez. Som mu za to nesmierne vdacna, lebo nam zachranil babetko.Dokonca ma prisiel pozret 2x na oddelenie sestonedelia ako sa mame a ci je vsetko o.k.Ja odporucam na milion percent 😉 😉 😉 .

ninimimi • 1d • Dnes o 21:59
ahojte! Ja som chodila posledný mesiac do poradne k MUDr. Rozembergerovi a je to jeden úžasný človek.Myslím si že tento doktor nemá chybu je to naozaj vynikajúci človek a hlavne nebol žiaden drasták na prehliadkách.Raz tam nebol a zastupoval ho MUDr.Jonáš nevravím nič može byť dobrý porodník no po jeho prehliadke bolo to 4 dni pred porodom som vyšla von z ordinácie a sedela som tam asi 20 min.a predýchavala slzy tak ma to strašne bolelo.Tak na neho nemám moc dobré spomienky.Ale vynikajúca je a tá ma aj odrodila MUDr.Greksová.Je tiež veľmi šikovná a zašila ma senzačne žiaden problém nič 🙂

alexandrah
14. júl 2009

ahojte, ja sa chcem opytat, ci vam ho vas lekar odporucil, alebo ako ste sa k nemu dostali, ja by som chcela rodit na antolskej, ale moj gyn. odporuca jedneho, tiez super na kramaroch, ale nie som presvedcena, ze kramare, a ked antolska, tak asi rozemberg. staci, ked sa k nemu objednam telefonicky?

k.a.t.k.a.
28. júl 2009

ano staci sa telefonicky objednat 😎

Ja sa aj druhe chystam u neho rodit 😉 predporodna aj poporodna starostlivost fantasticka, prisiel ma po porode pozriet v civile aj den pred vianocami ked mal volno 🙂

alexandrah
28. júl 2009

ahoj katka, aj ja budem rodit +- okolo vianoc, nasla som si jedno cislo na internete, ale nevies mi povedat jeho cislo, ci je dobre? a kedy treba ist, tak 2 mesiace pred? dik moc za info.

k.a.t.k.a.
28. júl 2009

uz nemam jeho cislo, odvtedy mi uz ukradli telefon ☹ ale tak snad sa niekto najde kto ma na jeho ambulanciu cislo, ale si zavolaj na Antolsku nech ta prepoja k nemu a u sestricky sa objednas
tvoj lekar ti povie kedy treba zacat chodit uz k porodnikovi 😉 , myslim si ze to byva tak cca mesiac pred porodom

alexandrah
28. júl 2009

oki, ja skusim to, co som si nasla, alebo ma poprepajaju, ja mam este cas, ale mam rozne zdravotne problemy, tak sa potrebujem poradit, a hlavne na to porodnika upozornit, ci neda radsej sekciu, a podobne, tak nechcem dojst na poslednu chvilu 🙂

apple15
31. okt 2009

ahojte, ja som rodila minuly mesiac a mala som zazmluvneneho dr. rozemberga. ani si neviem predstavit, ze by mal niekto lepsi pristup. bol uplne uzasny a aj po porode nas bol s dcerkou pozriet niekolko krat. bola som aj tyzden na rizikovom pred porodom, lebo som prenasala a vzdy ma pohladkal po pleci a usmial sa, aby som sa nebala. ak budem este raz rodit, dufam, ze u neho. inak zo skusenosti s lekarmi z rizikoveho, este velmi odporucam dr. janaca, takisto velky odbornik a masuper humor, vzdy som sa na vizitach dobre pobavila 😉

rybka13
31. okt 2009

apple, to je pravda, aj ja som si uvedomila, ze ma potlapkal po pleci 😀 bolo to mile ...
je mi dokonca na nom sympaticka ta jeho zavalita chodza 😉 mam z toho pocit, ze je vzdy kludny a v pohode 😉

alexandrah
1. nov 2009

rybka rybka - tak potlapkanie po pleci?? 😉 😉 ale sak aj ja ho uz konecne uvidim nazivo, idem k nemu na buduci tyzden, do telefonu bol super!! dam proste na ciťák!!!

janzurka
1. nov 2009

Ahojte,

tiez sa pridavam s pozitivnou skusenostou, urcite by som si dr. Rozemberga zazmluvnila opat 😀

alexandrah
2. nov 2009

tak to vyzera, ze sme si snad dobre vybrali 😎

janzurka
2. nov 2009

rozhodne 😉

alexandrah
2. nov 2009

mam ist k nemu tento tyzden, tak potom napisem svoje dojmy a pojmy 😎 😀 😉

katrin
4. nov 2009

Pán doktor je sympatický, milý, ochotný... nakoľko som rodila veľmi predčasne, bola som u neho len raz na prvej kontrole v 32tt a nestihla som ho zazmluvniť. Rodila som presne 4 dni po prvej kontrole u neho a vtedy nemal službu, ale v noci o 2,00 mi zdvihol telefón, poradil čo mám robiť a potom, počas toho, ako som ležala na čakačke sa vždy prišiel spýtať, ako sa máme ... Takže, odo mňa len pozítivne hodnotenie na tohoto pána doktora 🙂

alexandrah
4. nov 2009

katrin - diky moc!!!!!!!!!!!!!!!!!! presne taketo reci potrebujem na ukludnenie!!!!!!!!!! ked som bola na operaciach - 2 krat, tak svojho operatera som nikdy nevidela pred ani po operacii ... (v ruzinove). 😖

apple15
8. nov 2009

rybka13- to s tebou uplne suhlasim, posobi dojmom uplneho kludasa a je velmi sympaticky. Dokonca som sa aj v tych najvacsich bolestiach pri porode usmiala, ked ma prisiel rodit a nasadil si doktorsku ciapku - vyzeral dost zabavne (v dobrom slova zmysle ) 😀 Jednoznacne odporucam

rybka13
8. nov 2009

apple, no tak to sa tesim ako sa budem na porodnom stole bavit 😀 😝 😀 kiez by! 😀

anda123
1. jan 2010

Ahojte ja som rodila dva krat u Dr. Rozemberga a keby som mala ist este niekedy rodit, tak opat jedine u neho. Mala som ho zazmluvneneho, ale myslim, ze toto sa naozaj oplati. Je to velmi pozitivne naladeny pan doktor, ktory vie zlahcit aj tazsie chvile a doda optimizmus.

helen
27. jan 2010

Baby a je ešte stále na Antolskej? Nejako ho neviem nájsť na ich stránke. Rodila som u neho prvé a chcem aj druhé, lebo je úžasný a hlavne komplikovaný pôrod zvládol fantasticky, reagoval rýchlo, promptne, vecne, jasne. A v neposlednom rade: dal si VEĽMI záležať, aby nebolelo šitie, nerobi to naživo, najprv skúsil a keď bolelo tak opichal anestetikom tak, aby nebolelo. A potom človek už len príjemne konverzoval :D

ciefulik
27. jan 2010

odporúčam dr. rozemberga = sympaťák, aj dr. janáča = srandista i veľký odobrník 😉

leishmania
24. feb 2010

vie mi dat niekto telefon kontakt na dr rozemberga?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre