Aký je pôrodník MUDr. Peter Sečanský?

petaste
12. dec 2013

Máte niektorá skúsenosť s dr.Petrom Sečanským z Ružinova? Mne ho odporučil k pôrodu môj gynekológ.

pritt98
12. dec 2013

Ja som ho mala pri prvom pôrode...bol vecný, pôrod ukončil vákuumextrakciou, nepovedal slovo navyše...ale nebol zazmluvenný, mal vtedy služby...možno by sa choval inak..

adejka
12. dec 2013

ja som k nemu chodila na ambulanciu, velmi odmerany človek...moc nekomunikuje...

silviaxs
25. feb 2014

super dr ak ho mas dohodnuteho nevahaj chodila som k nemu na poradnu posledny mesiac porod sme mali dohodnuty a taky porod aky som mala ja mi asi vsetky kamosky zavidia urcite by som na porode nesetrila ako niektore maminy a dr si zazmluvnila

petaste
autor
4. mar 2014

Už to mám úspešne za sebou a môžem len v dobrom na dr.Sečanského, venoval sa mi aj pred aj počas aj po pôrode a zaplatila by som si ho znova 🙂

lilieli
17. jún 2014

@petaste mohla by si mi prosim dat na teba email, chcem sa ta popytat konkretne zopar veci. Dakujem krasne

petaste
autor
17. jún 2014
janula2308
26. júl 2017

Strasna skusenost, arogantny pristup. Pokazil co sa dalo. Nikdy viac!!!

lenkjusa
10. feb 2018

@janula2308 ahoj, vies mi prosim povedat viac? Mne ho odporucila moja gynek k porodu no nic o nom neviem ... dakujem

mirka266
29. máj 2018

Ahojte, ako ste si prosim zazmluvnili daneho porodnika? Normalne ste spisali zmluvu? Lebo moj sa stale nema k cinu, uz som sa 2x pokusala a vzdy ma odbil odpovedou, ved nabuduce...ibaze mne sa termin blizi za cca 10 dni, dakujem za info.

lucyles99
17. sep 2018

@pritt98 presne aj u mňa. Ani slovo pri porode, odmeraný, pôrod ukončil vakumextraktorom, roztrhaná som bola asi až po kolená. Ja by som ho neodporučila.

pumukli7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pumukli7
20. mar 2019

Dievcata, viete mi ho opisat ako vyzera? Ci poslat nejaku fotku? Ja som sa stretla tiez jednym arogantnym, neprijemnym, ale zial neviem ako sa volal a odvtedy ma to stve 😞 Lebo ostatni boli naozaj super lekari. @janula2308 @lucyles99

lucyles99
17. máj 2019

@pumukli7 Výsledky vyhľadávania pre slovo “Mne pripomínal herca Richarda Stankeho 😃nosil take štýlové okuliare, taký odmeraný.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre