Aký je prístup k bábätkám a žltačke na Antolskej a na Kramároch?

katka116
10. jún 2012

Ahojte, chcem sa spytat a vy mi budete urcite vediet poradit. Rodila som v Ruzinove a bola som mimoriadne spokojna s porodnym timom, horsie to uz bolo po porode a hrozne mi vadi ak ma babatko zltacku, zoberu ho do casti kam mamicky nemaju pristup a babatko lezi vedla druheho s ciapkou na hlave, prelepenymi ocami a prazi na nich lampa. Krmia ich flaskou, odstriekane mlieko od mamicky, niekedy to nevyda a krmia ich az po 6 hod. Ja som to zial videla a chcem sa spytat aky je k zltacke babatka pristup v Antolskej a Kramaroch. Vdaka

mychaella
10. jún 2012

Ja som rodila na kramaroch, neviem ci sa dalo byt s babatkom ked sa "slnilo" ale dalo sa dohodnut kedy som chcela aby tam bol, ja som si celkom oddychla ked tam bol ale vzdy na papanie mi ho priniesli alebo som si bola po neho alebo ked mi mala prist navsteva tak som sa dohodla, ze najprv si ho vezmem a potom ho prinesiem.

gretocka
10. jún 2012

ahoj, rodila som pred 3 rokmi na kramaroch, maly bol trochu predcasny a dostal mi zltacku, nebola moc silna a tym padom mi ho nikto nikam nebral, dostala som do postielky matrac "Billybed" a maly lezkal povyzliekany bez prelepenych ociek pri mne cely cas a aj vseobecne sa dalo so sestrickami z novorodeneckeho dohodnut a prve dni aj ked ho mali oni este na oddeleni, kvoli monitorovaniu, tak ma vyzyvali, aby som za nim chodila co najviac, pozerala sa nanho, hladkala ho, ze to stimuluje tvorbu mlieka

katren
10. jún 2012

Treba sa spytat priamo v teme "porodnica Antolska" a "porodnica Kramare" 😉 urcite tam dostanes vela odpovedi🙂

redotka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre