• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Antolská, deti zo 6.poschodia. Čo hovoríte na prístup?

10. júna 2009 
Lusilia my sme v 38 týždni. Malá mala 2900g a 46cm. Zatial sa nám teda darí, uvidíme ako to bude ďalej, ale tak snáď už bude všetko ok. A čo vám vyšetrujú v tej ambulancii pre patologických novorodencov?
3. jún 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megi,v prvej ambulancii je neurologicka..skusa tie jej hmaty,pyta sa na stvornozkovanie,polohovanie,pretacanie,chodenie....a sedi tam aj lekarka,neviem nazov,ktora mera a vazi.....potom sa prejde do vedlajsej ambulancie,kde je pediatricka a ta sa pyta na vsetko :slight_smile:
3. jún 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze ta co meria a vazi je antropologicka :slight_smile:
3. jún 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, no tak to je asi to isté ako my chodíme neurologičke. Inak tá ma dosť prekvapila, lebo pri poslednej kontrole nám povedala, že sa uvidíme v júni, to bude mať malá pol roka, takže už bude aj loziť. A ako zisťujem, deti sa púšťajú loziť až niekedy okolo 8 mesiaca a vyššie.....tak neviem či som blbá ja alebo ona.
3. jún 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Megi, to je asi velmi individualne, jedna babenka s januaroviek ma tak sikovnu babulku, ze jej uz lozi, druhej zase uz sedi, takze asi tak...ale u nas nieco take teda este nehrozi :grinning:
3. jún 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dlho som sa neozvala, dnes mame za sebou poradnu a mame 3960 g tak sa tesiiiiim ... ze uz mame pomaly 4 kg. Este 840 g a mame dvojnasobok porodnej vahy :slight_smile:
8. jún 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj....moc gratulujem :dizzy_face: ....pamatam si,ze raz nam na poradni povedali,ze do roka by sa mala vaha ztrojnasobit....nase mali v roku okolo 8kg....teraz v dvoch maju 11kg
8. jún 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
didii, dakujem ... ja sa tak tesim kazdemu gramu, mozno niekedy viac ako maminky, ktore porodili s normalnou porodnou vahou. A smejem sa, ked uz niekto pouziva plienky c. 2 alebo 3. My sme stale na 1 pre novorodencov. :slight_smile:
No podla tej vahy by mala mat v roku 7,2 kg. Ved to niektore 3-4 mesacne babatka maju teraz. :astonished:
8. jún 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme boli dlho na 1 :wink: vcera sme uz kupili 5 :slight_smile: junior :grinning: ....rychlo to pojde z 2 na 3.....deticky,ktore maju priemer 3,5kg...tak by mali mat v roku 10,5kg....a to my mame teraz :slight_smile: ....mama mi hovorila,ze brat bol taka gula,ze kolko mesiacov tolko kil mal :grinning: ....narodil sa 4kg,takze v roku mal 12kg...co teda v tabulke sedi....takze by sme mali mat gule? :grinning:
8. jún 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mz mame presne 7035g, dnes sme boli v poradni :slight_smile: oproti tym 1760g co mala ked sa narodila sa mi to ani verit nechce :slight_smile:
10. jún 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok