Chodite k MUDr. Dlhopolčekovi do Mediklinik v Bratislave?

nayrufa
18. nov 2017

Ahojte kocky. Ked som lezala na Antolskej bol tam veeeelmi ale naozaj velmi prijemny dr. Dlhopolcek. Na nete som nasla nejaku sukromnu kliniku Mediklinik v Podunajskych Biskupiciach a v nej je dr. Dlhopolcek uvedeny. Nechodite tam niektora? Chcela by som sa popytat na info, ze ako to tam chodi, kolko sa plati a tak. Dakujem krasne za kazdy koment 😊

simkarta
19. nov 2017

Ahoj. Ja nechodim do tejto kliniky ale ordinuje uz aj na Antolskej u Mudr. Kollara. Tak neviem ci ti ide o kliniku alebo o neho ale najdes ho aj na Antolskej.

nayrufa
autor
19. nov 2017

@simkarta ahoj... jezis super. Ide mi samozrejme o neho. Prosim ta to je normalna ambulancia? Kde vezmu pacientku k "sebe"?

nayrufa
autor
19. nov 2017

@simkarta asi som to nasla. Je to ta 1. zenska...?

simkarta
19. nov 2017

@nayrufa ahoj ano. Robi kazdy utorok 😊 v tejto ambulancii by mali brat aj novych pacientov 😊

nayrufa
autor
19. nov 2017

@simkarta velmi pekne dakujem 😊

andrejta
19. nov 2017

@nayrufa ahoj, ak tam pojdes, mozes dat blizsie info? Ja som u neho rodila, veeelmi prijemny clovek a mala som z neho dojem, ze vie co robi

nayrufa
autor
19. nov 2017

@andrejta jasne.. chcela by som sa k nemu prehodit, tak ked sa mi to podari, tak napisem 😉

denisa098
20. nov 2017

Mne robil vysetrenie na Antolskej pred troma rokmi,lebo dcerka bola malicka pred porodom,doteraz si ho pamatam a dlho budem,nakolko bol velmi mily,jediny lekar ktory mal sucit, ... niektory by si od neho mali brat velky priklad.

nayrufa
autor
20. nov 2017

@denisa098 presne tak. Ja som bola v takom strese, lebo maly sa narodil v 30tt a on bol neskutocny. Velmi mily a ludsky. Este aj maleho na jisku bol pozriet a to mi pritom nerobil sekciu. Len mal sluzbu noc pred mojou sekciou.

andrejta
2. dec 2017

@nayrufa uz k nemu chodis? Dozvedela som sa, ze asi od noveho roka bude ordinovat raz za tyzden vo Feminatal na Strecnianskej. Ale predpokladam, ze bude mat terminy vytrieskane

lluciiiii
17. jan 2018

Baby dostali ste sa niektorá k nemu? Ja som ho mala zazmluvneneho pri prvom pôrode pre mna najlepsi gynekológ akého poznám vidno ze ho práca baví a neberie to len ako zamestnanie keby bol kazdy taký ako on 🙂

veronero
10. sep 2018

@andrejta nevieš či ordinuje vo feminatal?

andrejta
12. sep 2018

@veronero neviem, dlho som tam nebola

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre