Čo si mám pobaliť do pôrodnice v Trstenej?

mariapuskasova
27. dec 2012

CHcela by som vedieť čo si mám pobaliť do pôrodnice.

cipsinka
27. dec 2012

ja 😉 No pre seba podlozky pod pacienta a veeeeeela,veeeeeeeela vloziek 😀 a klasika papuce,zupan,nocnu koselu Ti tam daju ale ja som mala svoje 😉 Ja som tam lezala uz dva tyzdne pred porodom takze som si tam uzila 20 dni 😉 😉 😉 😉

martinaxx
27. dec 2012

a ešte 20 pampersiek 🙂

isabel11163
27. dec 2012

ešte by som doplnila odsávačku,klobúčiky ( možno nebudú potrebné ale nič nepokazíte keď ich budete mať) a samozrejme veľa trpezlivosti 😉 prajem krásny zážitok z pôrodu a celého pobytu 🙂

retiazka
27. dec 2012

Ahojky ja som rodila v Trstenej a potrebovala som podlozky do postele,nocnu koselu,ja som mala len jednu(ostatne som tam dostala erarne)toaletny papier aspon 2 kotuciky,papuce a aj gumove prezuvky do sprchy.Ja som rodila cisarskym tak som potrebovala aj elasticke obvazy na kazdu nohu,inak sa ma pytali ci mam pribor a pohar,ale nemala som tak mi dali ich 😉 Odsavacku som nemala,tam ti pozicaju,pre babatko aspon 20 pampersiek a vlhcene obrusky chcu.Co zabudnes donesie mangel tak sa neboj.Mne pomohlo na spustenie mlieka nejaky hroznovy napoj,ale bez bubliniek 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre