Čo si mám zobrať do pôrodnice v Trenčíne?

paaat
27. feb 2012

Ake veci si zo sebou zobrat

lutia
27. feb 2012

staci dat do googla čo treba do nemocnice a hned ti vyjde niekolko stranok, vsade je to iste....a co sa tyka pre dieta - ja som si nebrala nic - vecicky v com bol obleceny mi zapozicali v nemocnici (nerozmyslala som ze si ich zoberiem, ved na tych par dni mohol byt moj synator aj v nemocnicnom obleceny) a este jeden maly dodatok - ja som si brala nocne kosele ale nakoniec som ich nepouzivala z dôvodu, ze nemocnica poskytovala tie ich a som si povedala ze ak ich uspinim krvou tak oni maju na to lepsie cistiace prostriedky ako ja a tak kosielky vyuzijem doma)

mliecica
27. feb 2012

presne ako píše lutia, pre dieťa oblečenie dostaneš, nie je to žiadna sláva ale v nemocnici to stačí a tiež som si nebrala nočnú košeľu, špinila som tie nemocničné. Pri prvom dieťati som si jednu zobrala z domu a ani som ju nevytiahla z tašky. Mala som ale svoj župan, v nemocnici dostaneš, ale to som mala pocit že som v monterkach 😅 a okrem prezuviek som si zoberala aj jedny gumové šľapky do sprchy. Pre dieťa si zober vatové tyčinky, plienky a krem na ritku. Ostatne potrebné veci máš uvedené v tých zoznamoch nájdeš na internete.

karamel
27. feb 2012

Ja som si brala svoju nocnu koselu, mala som 3, tie nemocnicne som nechcela, svoj zupan, poporodne vlozky, nemocnicne podlozky na postel,odsavacku mlieka, prezuvky a jedny gumove do sprchy a toaletny papier 🙂 Pre babatko plienky a vlhcene obrusky🙂 a este tusim vyberali 50,- SK uz neviem ani naco to bolo.....pribor a teplomer tam dostanes🙂

zlatka444
2. jún 2013
verunka210
1. jan 2014

Ahojte.pribor si urcite zoberte svoj ale teplomer uz nemusite,maju nove digitalne s hyg.nasadami do ucha,kt.dostane kazda mamicka svoje po prichode. A tiez mydlo detol na ruky,al.dez.gel, lebo obzvlast pri malych babatkach hyg.nie je dost.a ostatne ako pisu baby 🙂

maribell
1. jan 2014

ahojte ja som rodila august 2012 .. zobrala som si pre seba iba kozmetiku, vlozky, save podlozky,papuce a osusku a pre babatko pienky , vlhcene obrusky a krem proti zapareninam 🙂 nic viac som nepotrebovala vsetko mi bolo poskytnute

slniecko86
1. jan 2014

ahoj, na stranke fntn mas presny zoznam co si mas do trencina doniest: pre istotu pripajam aj link: http://www.fntn.sk/files/pracoviska nemocnice/g... 😉

cloviecik777
17. feb 2015

Prosim vas maminky a na kupkanie babatka netrebali nic ani mydielko...olejcek?

emily76
17. feb 2015

@cloviecik777 nie, na kupanie pre babo nepotrebujes nic.

s_d
22. jún 2015

Ahojte, chcela by som sa spýtať, neviete niektorá ako to teraz chodí v nemocnici v Trenčíne, čo mi poskytnú alebo si mám doniesť? Ďakujem za odpoveď 🙂 🙂 🙂

martina_pb
26. feb 2016

Treba si vziat to najzakladnejsie zo zoznamu, ostatne vam rodina donesie. Mne napriklad doniesli malu lampicku, pretoze treba v noci svietit a pri tom velkom svetle som sa nevyspala vobec.

milota164
1. mar 2016

no vela toho naozaj netreba aj tak si musis vsetko narvat do toho mini nocneho stolceka 🙂 zakladne veci pre seba a pre babo takmer nic nepotrebujes, par plienok masticku na zadocek, pre seba na bradavky .
Od bepanthenu je dobra masticka pre novorodencov .obsahuje olivovy olej na hydrataciu , vitamin B3 na regeneraciu pokozky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre