Dobrá gynekologičkas ľudským prístupom v Košiciach

modralienka
27. jan 2018

Ahojte,
chcela by som vás poprosiť, či by ste mi niektorá vedeli odporučiť dobrú a schopnú gynekologičku s ľudským prístupom v Košiciach, ktorá predpisuje antikoncepciu a vie aj odborne poradiť, čo sa pre danú pacientku hodí najlepšie a podobne. Chcela by som si totiž dať po prvýkrát predpísať HAK a mám obavy zveriť sa len tak hocijakému lekárovi, keďže ide o pomerne serióznu záležitosť, ktorá môže ovplyvniť aj budúci zdravotný stav. Uprednostňujem ženy-gynekologičky, ale nebude vadiť ani ak to bude gynekológ, hlavne nech je dobrý.
Za všetky odporúčania budem veľmi vďačná 🙂

lienka_1
27. jan 2018

Jednoznacne MUDr. Linkesh.

modralienka
autor
27. jan 2018

@lienka_1 Takže predpisuje aj (už spomínanú) antiku?

pininka
28. jan 2018

Jurcova, Knop, robia spolu, on len utz, obaja su super, vedia poradit vo vsetkom.

vanilka3
28. jan 2018

Dr. Adam, v novej nemocnici. Super lekar.

lienka_1
28. jan 2018

@modralienka Hlavne pacientku pozorne pocuva a je otvoreny diskusii. Jeden z mala lekarov, ktorym doverujem.

flofi
28. jan 2018

Hlavne sa vyhnúť dr. Héželovej, odchadzam od nej a tiež premyšlam ku komu 🙂

flofi
28. jan 2018

@lienka_1 ten ma skvele hodnotenia čo pozeram, je starši ? Nechcem zas takeho čo pojde zachvilu do dochodku..

lienka_1
28. jan 2018

@flofi Urcite po 50-ke, tazko mu odhadnut vek. Hlavne som sa nanho mohla vzdy spolahnut. Vzdy pomohol, stara sa, zalezi mu na pacientke a vie moralne podrzat, aj ked sa deju zle veci. Ma nie len vela lekarskych skusenosti, ale zostal clovekom, co dnes len tak medzi lekarmi nenajdes.

flofi
28. jan 2018

@lienka_1 To sa v dnešnej dobe ceni, super som nadšena že som takeho našla.
Trošku ma odradza že sidli v tej starej budove leteckej nemocnice, tipujem že aj ambulancia nebude nejaka moderna ale to nevadi. Sestrička je tiež v pohode? 😀 pre mňa doležite či dobre berie krv 😀

miskak33
28. jan 2018

p. doktorka Melichová alebo Frivaldská 🙂 odporúčam uzasne su obidve..maju spolocnu ambulanciu

bea0802
28. jan 2018

i za mna MUDr. Linkesch top gynekolog a zaroven je to skvely a ochotny clovek vypocuje pomoze 🙂

reni1512
28. jan 2018

Dr.Adam neberie uz nove pacientky..super je Murin no ma plnku tiez..Za mna radsej chlapa,tiez som nechcela no maju iny pristup k zenam ako zeny..

lienka_1
28. jan 2018

@flofi Sestricka je presny ekvivalent pana doktora. Vzdy usmiata, napomocna, pokeca. Krv neberie, chodi sa na krv do labaku v areali nemocnice a tam su sestricky neuveritelne zrucne. Ambulancia nie najmodernejsia, ale pre mna je odbornost a starostlivost prvorade. Nedavno robili prieskum, ci miesto vyhovuje pacientkam a ci radsej chcu zmenu. Ja som sice mobilna, ale kedze je to v centre, tak pre mnohe pacientky je dostupnost velmi dolezita. A navyse, vzdy sa tam da zaparkovat 🙂

andrea400
28. jan 2018

MUDr . Mikulová je super ľudská a aj po odbornej stranke 🙂

nikol805
28. jan 2018

Dr.Staškova, Myslava..Ja som s ňou maximálne spokojná ;)

andrea400
28. jan 2018

@miskak33 nic v zlom len za kazdy vykon sa platu plus za zalozenie karty 20 e a neviem za co este

miskak33
28. jan 2018

@andrea400 tak ja som u nich neplatila ani cent este a to som uy vyuzila u nich aj jednodnovu chirurgiu 🙂)...a robili mi rozne vysetrenia..

andrea400
28. jan 2018

neviem ja som zasa pocula ze sa plati aj za rozne odbery a vsetko mozne tak neviem

miskak33
28. jan 2018

@andrea400 ja som maximalne spokojna nehovoriac ze ked neordinovali hoc kedy sa dalo pani doktorke dovolat a vzala ma priamo v nemocnici...

andrea400
28. jan 2018

A v ktorej nemocnici sluzi?

miskak33
28. jan 2018

Stara nemocnica

chinwag
28. jan 2018

Mudr. MELICHOVA JE KATASTROFA....mozem sa jej podakovat za to, ze všetko pri mne zbabrala....

valeria1920
7. mar 2018

Mala som doktorku Šoltesovu na terase v medicinskom centre co sa tyka hak stale mi dobre poradila atd ale potom sa mi nepacil jej pristuo ked som uz bola tehu a nebola som poistena na svk tak som odisla ku Hezelovej do mesta, som tam len kratko ale zatial v pohode.

valeria1920
7. mar 2018

@flofi preco? Som u nej teraz sice len kratko sle nie je zla sla som na ofporucanie znamej

maricka359
16. apr 2018

máte skúsenosti s dr. Bujňákom ? z furče

zuzkamiki
15. júl 2018

@nikol805 to fakt? Ja uvazujem ze si vezmem od nej kartu lebo mam pocit ze ju neustale otravujem 😠 som v 5.mesiaci takze neviem kam s kartou :/

caelley
15. júl 2018

Aj ja odporucam MUDr. Staskovu, chodime k nej vsetky zeny z rodiny uz asi 15 rokov, babke vyberala maternicu, velmi dobra doktorka, samozrejme odkedy je v Myslave v sukromnom centre, priplaca sa za vsetko mozne, ale je to neporovnatelne s tym, co bolo, ked robila v Starej nemocnici... radsej si zaplatim za cytologiu aj za odber a cela moja navsteva centra trva 30 minut a doktorka je vesela a oddychnuta, nez sediet v Starej nemocnici medzi spinavymi cigankami pol dna a trpnut, ci doktorka nie je unavena z nocnej sluzby v zlej nalade...

nikol805
25. júl 2018

@zuzkamiki ano..ja som s ňou spokojná.. ona možno tak pôsobí, tak prísne ale inak je to dobrá dr..odbornicka.

nikol805
25. júl 2018

@caelley súhlasím 👍

deniska14
25. júl 2018

Jurčova a Knop su super🙂 http://gynekop.eu/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre