Dobrý gynekológ v Galante

michala11111
1. jan 2018

Ahojte zienky, prosim viete odporucit nejakeho ozaj dobreho gynekologa v galante? Na kazdeho pocujem 50 % zlych.
Dakujem

orsi_h
1. jan 2018

Je ich tu teraz dost. A tazko sa asi radi, kazda si pod pojmom "dobry" si predstavuje nieco ine..

michala11111
autor
2. jan 2018

@orsi_h pod pojmom dobrý si predstavujem, precízny, milý prístup, odpovie na všetky otázky, má novšiu ordináciu, vynikajúci odborník, ktorý sa stará o pacientku a vychádza jej v ústrety....

marta1987
2. jan 2018

Pan dr.havranek ..odporucam vsetkymi 10timi

bebe3100
7. sep 2018

Ja mam konkretne pana primara a som nadmieru spokojna je to naozaj odbornik, hoc stalo sa ze bol odmerany a moc nekomunikoval informacie som z neho tahala ako z chlpatej deky, na dalsi krat z neho priam sršala dobra nalada vtipkoval atd 🤷 ale mne zatial vzdy zodpovedal na vsetko co som chcela vediet .... Aj oni su len ludia a nieje lahke byt na kazdeho stale mily non stop hlavne ked mas napr 24h službe atd...
Havranek ma napr primal v noci na pohotovosti a bol strasny, citila som sa skoro previnilo ze som si ho dovolila zobudit 😐 vtedy mi to bolo neprijemne lebo som sa strachovala o babatko zo mna tiekla krv ako keby ma niekto zarezal ... A on bol odmerany ako keby som bola kus plastu vo vyrobnej hale co treba pozriet ci tam niesu skrabance 😐 nic nehovoril len ze babatko zie a bodka ... Az na druhy den som zistila co mi je od inej doktorky ( ale ako ja bych vtedy tiez vrazdila ked ma zobudia 😂 )

laila22
7. sep 2018

@michala11111 MUDr. Valéria Mitniková. Milá, skúsená, starostlivá odborníčka s ľudským prístupom.

michala11111
autor
7. sep 2018

@laila22 dakujem za tip, ešte som o nej nepočula... a objednáva na vyšetrenia zadarmo? Alebo sa tam čakáva? a pracuje každý deň? A k pôrodom náhodou nechodí?

laila22
8. sep 2018

@michala11111 ja som ku nej začala chodiť keď som otehotnela. K pôrodom nechodí. Platí sa u nej ročný poplatok 100 €. Potom už celý rok neplatis nič. Pani doktorka objednáva na hodinu. Ordinuje v súkromnej ambulancii vo svojom dome. Mohla som som jej zavolať kedykoľvek, keď som mala problém. Ak nebrala mobil, zavolala späť, keď mohla. Samozrejme, že som jej netelefonovala za hlúposti. A dokonca sa objednáva u pani doktorky, ona telefonuje svojim pacientom a dohaduje termín. Nikdy sa mi nestalo, keď som mala problém, že by ma odbila, alebo nepomohla. Pre mňa je to jediná lekárka ktorej dôverujem.

michala11111
autor
8. sep 2018

@laila22 100eur na rok??? Aj ked mam len preventivku?

laila22
8. sep 2018
laila22
8. sep 2018

@michala11111 ale keď máš problém, neúčtuje už nič.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre