Dobrý gynekológ v Banskej Bystici. Ku komu ísť?

Ahojte baby, neviete poradit nejakého dobrého gynekológa v Banskej Bystrici? Ja chodim k dr. Kamoďovej, ale ona odchádza na 3 mesiace preč, tak hľadím nového lekára, najlepšie aj pôrodníka.
lentilk.a
28. dec 2008
ahoj adka, ja chodim k MUDr. Petrovicovej, ale ona nie je porodnicka. Som spokojna, no az sem tam na to cakanie... 😉

co viem, tak si velmi chvalia aj MUDr. Kamensku v Slov. Lupci...len tam uz treba dochadzat, no a ona nie je tiez porodnicka.

A kam ide MUDr. Kamodova? Ja som mala v plane ku nej zacat chodit ako k porodnicke, kedze rodit (ja viem, je to este daleko) by som chcela vo Zvolene.

Drzim palce pri vybere! 😉
alias313
28. dec 2008
ahoj ja som chodila k dr.Zadjorovej, ale tam som nebola spokojná a ked som otehotnela zacala som chodit k dr.Španielkovi, chodi k nemu vacsina znamych a je tam uplne v pohode. Sestricka je zlata a doktor je tiez fajn a este som tam ani nemusela cakat, tehotne maju "prednost"... 🙂
jamaat
23. jan 2009
Ahojte, ja chodím ku Kamenskej do Ľupče. Veľa žien od nej odišlo a veľa si ju aj chváli. Ja som s ňou spokojná. Je ochotná, nezanedbáva prevenciu. Dokonca keď som mala problém s chrbticou, tak ma ona na neurológiu poslala, lebo moja obvodná sa nemala k činu. A v neposlednom rade - je jemná. Jej vyšetrenie ma nikdy nebolelo na rozdiel od niektorých iných lekárov a hlavne jednej lekárky, čo som jej radšej už aj meno zabudla.
loren
24. jan 2009
k molitorisovy chodim ja teraz pri druhom tehotenstve
lucinka1104
24. jan 2009
kuk aj sem //www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=65...

ja sa tiež rozhodujem medzi DR Petriovičovou a DR Španielkom

Začni písať odpoveď...

Odošli