Dolný Kubín / Ružomberok a vaše skúsenosti s týmito pôrodnicami

merydzajn
2. aug 2018

Ahojte 🙂 chcem vás pekne poprosiť o skúsenosti aké ste mali v pôrodnici buď v Dolnom Kubíne alebo v Ružomberku , veľmi by mi to pomohlo keďže som prvorodička a neviem sa rozhodnúť 🙂 ďakujem za všetky informácie 😘🙂

patricia_b
2. aug 2018

@merydzajn ahoj, ja som bola v 35tt na konferencii v RK a zvažovala som, že ak by niečo, tak či RK alebo DK ... no v DK je málo pôrodov a v prípade komplikácií neviem či majú toľko skúsenosti a v RK je vojenská, takže by to malo byť fajn, dokonca aj svokra z DK mi radila RK

svetlana35
2. aug 2018

rodila som v rk prirodzene predcasne koncom panvovym vsetko prebehlo uplne ok, starostlivost dobra

lena4386
2. aug 2018

Urcite RK rodila som tam dvakrat a spokojnost

otrubulka
2. aug 2018

Moja skusenost- rodila som v RK- pred 5 -timi rokmi- otras...,Doktor, ktory ma prijmal povedal, ze pockame, ze voda odteka pomaly a ze netreba nic silit, pockame na kontrakcie. Mila pani doktorka, ktora si akurat menila sluzbu mi dala vyvolavacku a ked som sa pytala, ze ci musi byt, ci nie je lepsie pockat, kym sa porod prirodzene rozbehne- kym zacnu kontrakcie, kedze je dieta ok, len voda mi pomaly odtekala, tak zacla po mne jacat, ze naco chcem cakat... . tak si vravim reku dobre... ona je odbornicka. Porod otras , nastiha ma pomaly po stehno, pri siti ani nepockala kym zaberie umrtvovacia injekcia. Proste to sila uplne zaziva... . Sestricky ok, na sestonedeli tiez ok, ale vdaka tej dr... ma uz do tej porodnice nedostane nik.. teraz mam uz len par dni do porodu a idem do DK... tak snad bude lepsie... .

nikuska111
2. aug 2018

@merydzajn ahoj pochádzam z okolia DK ale rodila som v Dk 3x, z toho jeden krat mŕtve bábätko v 26tt a po tomto poslednom pôrode som bola este dvakrát na čistení a povedala som dost viac tam nepôjdem .. bola som aj na čistení v rk a tam omnoho lepšia starostlivosť aj prístup .. takže keby sa mi náhodou este podarilo otehotniet tak určite by som sa rozhodla pre RK

carmenuska
2. aug 2018

@otrubulka mozem vediet ktora to bola?

otrubulka
2. aug 2018

@carmenuska neviem ci to mozem takto verejne napisat.. Pisem spravu

sonicka96
2. aug 2018

Rodila som pred mesiacom v RK... ak by som mala ešte raz rodiť tak si znova vyberiem RK prístup pri pôrode a ich starostlivosť o matky je vynikajúca 🙂 veľmi mi to pomohlo po pôrode a aj oni boli ústretový ku mne 🙂

lussy211
3. aug 2018

RK odpočúčam...maximálne spokojná

jozefina2225
29. aug 2018

@otrubulka ahoj,môžem aj ja vedieť meno doktorky do správy ? ďakujem

januska1990
15. okt 2019

@otrubulka môžem aj ja poprosiť meno doktorky? Porod ma čaká najbližšie tyzdne a neviem sa rozhodnúť, ci si zazmluvnit lekara. Ďakujem

daniela87sk
3. júl 2020

@otrubulka aká to bola dr?

tinka67
15. jan 2021

Rodila som aj dk,aj rk, v Dk už naozaj nieee. Ružomberok Max.spokojnost

bluehorsee
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre