• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dr. Lichvár zo Spišskej Novej Vsi. Aký je?

4. novembra 2016 
bude maly pankac.... :grinning: :grinning: :grinning: ..padam do roboty, prajem pekny vecer a zase zajtra......paaaaaaaaa
3. jan 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech ti to zbehne papa :wink:
3. jan 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to len vcera bolo prvykrat.. hej hned mu dam prefarbit vlasy na farebno...
k tym prstom. doteraz som to nemala ale rano a vecer ich mam opuchnute. nie celkom ale su opuchnute. vcera som si merala tlak a mala som 105/75 takze vysoky neni. ale spomeniem mu to.
3. jan 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika pozerala som si vcera svadbu tu na konikovi tak ja poznam tvoju mamku :grinning: poznam aj kristinu aj matusa aj luciu aj stana jejjjjjjjjjjjjjjj :wink:
3. jan 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika, mne kazali vsetky opuchy, ci noh, alebo ruk...tak povedz...budes istejsia... :wink:
4. jan 2009 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivana no super. mamku pozna asi kazdy aj krstneho a krstnu.. ale odkial ich poznas ty? a co fotky sa ti pacili?
neboj bibka poviem mu to a inac som ta chcela informovat ze v avone maju akciu na parfem co mas tak rada..
4. jan 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super.....snad to bude v akcii aj o 5 tyzdnov.... :grinning: :grinning: ,,ja som avon uz nevidela poriadny ten rok...to este funguje???..a ja nikoho nepoznam s tvojej svadby... :frowning2: ...sice s mojou pamatou na mena a tvare raz nespoznam vlastneho chlopa..... :grinning: :grinning:
4. jan 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poznam ich kristina ma brata milana a ja sa od mala poznam s jeho manzelkou ojjjjjjjjjj paron dob re ranko ja som teraz vstala
4. jan 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Veronika v ktorom tyzdni ti dal ten kufryk Lichvar a este maju pekne nohavice v tom tehu obchode
4. jan 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak chces tak ja ti to objednam teraz.. nie je problem..
ivana no super takze sa pozname vsetci...
diankav mne ten kufrik dali v kosiciach ked som bola na 3d
4. jan 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika, teraz mam vonaviek dost, kedze ich pocas tehotenstva moc nepouzivam apravdu povediat, ja pouzivam vonavku zriedka, zvacsa len deodoranty....ale dik....
a ma napadlo ze ak potrebujes nohavice, tak tu teraz maju vypredaj, za 10 lybier....10 EUR??...asi tak....ak ak chces, omeraj sa, a ja ti kupim, donesiem, ved ked nahodou nebudu sediet, tak myslim, ze nebudem mala problem predat niekomu dalsiemu....su cierne klasicke, do kancelarie...avelmi pohodlne...so zvysenym podsitym pasom cez brusko a razporok je pod brusko, takze nic netlaci ked sedis....
4. jan 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem bibka ale ked ja mam taku postavu ze ja to musim vsetko skusat.. doteraz co mi kamoska doniesla veci z UK tak som do nich nevosla takze si nerob starosti..
4. jan 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak oki....aj ked na foto nevyzeras, zeby si nejaku zlozitu postavu mala.... :grinning: ....akurat troska bruchatu.... :grinning: :grinning:
4. jan 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
troska cicatu, bruchatu a ritatu.. :slight_smile: :slight_smile:
4. jan 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: :confused: ....nemyslim.....ja vidim len brusisko.... :grinning: :grinning: :grinning: ....mozno sa to opticky zladuje a nevycnieva, tak nevidno... :grinning: :grinning:
4. jan 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies je to tam vyretusovane :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: boze zajtra do prace. ma porazi skoro rano vstavat... dnes som si merala tlak a mala som 97-67
4. jan 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne miery... :grinning: ...ja idem aj dnes vecer do roboty....o siedmej.. :angry: ..a zajtra hura zase odznova....ja si nemam cim tlak merat, ale nemyslim, ze nieco s nim mam...dnes som vypila colu a akurat mi v zaludku sumi s bubliniek...a ruky ako, este opuchnute??
4. jan 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz nie ale vzdy rano ich citim. uz si kontrolujem aj nohy ale zatial nic..
4. jan 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez nohy kontrolujem, mne tu vraveli ze nohy su prvy alarm na moje zvysene prietoky...ale zatial ako srnka...chude a chlpate, ziaden opuch... :grinning: :grinning: ...
4. jan 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ty sa neholis?
4. jan 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odkedy tehuujem a manzel uz na mna nema takuchut tak coraz menej...pre akciou a dost... :grinning: :grinning: ..ked aj tej akcie uz akos menej.....male dava jasnenajavo ze aj ono sa chce pridat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a my traja to neradi robime.... :grinning: :grinning: :grinning: takze chlpata...ale aspon teplejsie, ked nemam pancuchy pod nohavicami... :grinning: :grinning:
4. jan 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si vcera kupila materske silonky..
4. jan 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne bude treba...kedze tu to zvladam bez spodarkov, ale na svk to nebude az take jednoduche.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...kedze tam zima bude este stale.....musim nieco omrknut....na to brusisko, nech mi male nezamrzne a suska s nim.... :grinning: :grinning:
4. jan 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no maju aj take pancuchy ale tie som nechcela
4. jan 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja po styroch rokoch ani neviem ako je to nosit nieco pod nohavicami...to bude nevozity a skrabania... :grinning: ...ako sa poznam....ja silonky alebo pancuchy nemusim...ani sukne....botasky, triko a rifle to je moje...
4. jan 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si teraz zvykla na silonky pod rifle kedze vonku je zima a suknu len parkrat do roka
4. jan 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
padam do sprchy, o chvilu sapem do roboty... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..preco stale ked mi treba ist do roboty sa mi chce spat.... :angry: ...zajtra volam prepravnu sluzbu a objenam prevoz veci na svk....sa tak tesim, uz citit ze ideme domooooov.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jan 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super sa tesim s tebou..
4. jan 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Veronika a ako sa vola ten tehu obchod v Spisskej kamoska sa ma pitala a ja neviem
5. jan 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ako sa to vola ale je to v byvalej velkej obuve nad CSOB na druhom poschodi ako je svadobny salon Karin
5. jan 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok